» FF Agito XIII: nové screenshoty
Datum: 28.10.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3140
Sekce: Final Fantasy Type-0
Abychom přinesli všechny novinky, týkající se Fabula Nova Crystallis, tak nesmíme zapomenout ani na PSP odnož Agito XIII. Dnes se budeme zabývat novými obrázky - jsou z japonského herního magazínu a v lepším rozlišení, než byly na původních scanech. A co nám nové obrázky přinášejí za informace ohledně hry Final Fantasy Agito XIII?


Na 1. screenshotu vidíme bojovou obrazkovku, z které lze vyčíst, že klasické příkazy jako útok, magie atd. se nebudou vybírat pouze z menu (které přítomné je), ale pro útok bude sloužit tlačítko x, pro magii čtvereček atd. Odhaduje se, že systém ovládání bude podobný s hrami Kingdom Hearts. Budeme mít mořnost ovládat až 3 postavy najednou, což je po FF VII: CC příjemná změna.


2. screnshot nám ukazuje bojovou simulaci podobnout té, která byla např. v úvodní FMV k Final Fantasy XII. Tam sloužila jako demonstrace politické a válečné situace dané doby. To by v tomto případě mohlo platit také, viz. příběh, o kterém si můžete přečíst v sekci FF Agito XIII.


Předposlední obrázek nám ukazuje partu hrdinů, jak jsme je mohli vidět již na propagačním plaktáu, o kterém jsme nedávno informovali. Zobrazuje nejspíš členy magické školy, kteří budou bojovat proti okupaci sousedním státem.


O posledním obrázku se můžeme pouze dohadovat. Může se jednat o summona (kteří mají hrát významnou roli v příběhu Agito XIII) a nebo o nějakého bosse. Těžko říct. Tím končí dnešní putování po nových obrázcích z hry FF Agito XIII a můžeme se jen těšit na další z nich + informace o této velice zajímavě vyhlížející hře.
Zdroj: FF Insider
.:: Final Fantasy Type-0 News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.