» FF XIII: novinky + scany
Datum: 03.09.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3479
Sekce: Final Fantasy XIII
Hra Final Fantasy XIII vyjde sice až za pěknou řádku měsíců, ale informací o ní stále pribývá. Motomu Toriyama a Tetsuya Nomura se rozhovořili na téma Fabula Nova Crystallis v japonském Dengeki magazínu. Oba uzavřely debaty o vydání Xbox360 verze FF XIII v Japonsku tvrzením, že společnost Square-Enix nebude plýtvat prostředky na vydání hry pro konzoli, která je v jejich domovině v podstatě ignorována. Demo FF XIII bude zřejmě vydáno nejen jako součást balení s filmem FF VII: Advent Children Complete pro BlueRay, ale nejspíše i jako samostatná (prodejná) položka.

Následovalo velice zajímavé prohlášení: "Final Fantasy Verus XIII bude tradičnější Final Fantasy hrou než FF XIII, protože ve FF Versus XIII budou hráči cestovat po horách, oceánech, bloudit v dungeonech, bojovat s vyvolanými monstry a podobně."

Na závěr dodali, že Final Fantasy Agito XIII pro PSP bude vydána jako poslední z kompilace. Na závěr přidávám ještě pár screenshotů ze hry ve vysokém rozlišení. Myslím, že se máme na co těšit ^^

Final Fantasy 13


Final Fantasy Versus 13
Zdroj: FF Insider
.:: Final Fantasy XIII News ::.
2008-09-14 13:56:52
#1
Už aby ta hra tu byla! :)
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.