» UPDATE: Přidá¡ny nové bugy
Datum: 21.06.2008, Autor: Thr, Zhlédnutí: 2931
Sekce: Updates
Tak už jsme konečně přešli ze souborů na databázi. Co to pro vás znamená? Spousta skvělých chybových hlášek, když se něco zhroutí :) Ale aby toho nebylo málo, kompletně jsem předělal systém komentářů. Komentování nikdy nebylo tak pohodlné, snadné a bezchybné a to přímo z pohodlí vašeho domova a pokud zavoláte do 30ti minut, obdržíte zdarma.... ehm... tak tedy k věci.

Co se pro vás změnilo:
 • Mírně předělána struktura stránek. Je možné, že narazíte na nefunkční link. Tuto skutečnost prosím hlašte buď do komentářů této novinky, nebo na můj mail (v případě, že komentáře nebudou fungovat ;D) (odkaz dole).
 • Systém komentářu kompletně předělán.
  • Nový formulář pro přidávání komentářů i s náhledem.
  • Přidána položka s kontaktem (vzhledem k tomu, že tato možnost původně chyběla, je na požádání možné přidat váš kontakt do všech dosud napsaných komentářů).
  • Ve formuláři jsou kontrolovány vyplněné hodnoty (bez JavaScriptu máte smůlu).
  • A samozřejmě bez zaplých cookies máte také smůlu (snažím se omezit boty a spam, omlouvám se za potíže tím vzniklé).
  • Timeout mezi odesíláním komentářů byl nastaven na 2 minuty.
Nic není dokonalé a proto kdykoliv narazíte na jakoukoliv chybu, oznamte to. Pomůžete zlepšit tyto stránky.
Další informací je, že se budeme pokoušet (víceméně se tedy budu pokoušet sám, protože Chocobo na měsíc odjíždí) kompletně předělat stránky tak, aby byly víceméně validní bez ošklivého tabulkového layoutu. Je to nadlidský úkol a docela by se nám / mi hodila pomoc, jelikož css jde docela mimo mě.

Proto jestli víte o někom, koho baví css a má trochu volného času, zkuste se ho zeptat, zda by nechtěl něco udělat pro pocit z dobře vykonané práce.
.:: Updates News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.