» Final Fantasy VII - další­ spekulace
Datum: 08.05.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3943
Sekce: Final Fantasy VII
Režisér FF VII: Crisis Core Kitase byl opět v rámci jednoho z četných rozhovorů dotazován na možnost remaku Final Fantasy VII. Jeho odpovědi byly velice zajímavé. Rozhovor jsem objevil na stránkách FF Insider a jeho volný překlad si právě můžete přečíst:

Moje pocity jsou takové, že pokud by se měl uskutečnit remake hry Final Fantasy VII, pak by muselo dojít ke spolupráci všech důležitých členů původního týmu, tedy všech umělců a designérů.

Problémem je, že ačkoliv všichni máme představu, jak by měl remake vypadat a jak ho uskutečnit, oragnizace takového projektu je z logistického hlediska velice náročná na uskutečnení. Jednotliví členovése nyní věnující zcela novým a velkým projektům jako např. Final Fantasy XIII a tyto projekty ještě nějaký čas zaberou.

Možná až budou všechny tyto hry dokončené, budeme moci vytvořit remake FF VII.

Samozřejmě, jak už bylo jednou řečeno, nápad na Crisis Core přisel během 2 dnů. Byt to ten případ projektu "tohle je přesně to, co chceme udělat, tak do toho". Takže můžete rozhodně počítat s možností, že k něčemu spontánímu dojde, ovšem toto se jen velice špatně předpovídá.


Řekl bych, že během 2-3 let budeme sedět u TV a budeme zamačkávat slzu při úvodním intru k remaku Final Fantasy VII. Ano, jednou k němu jistě dojde a to je více než potěšitelné! O jakýchkoliv dalších novinkách vás budu rád informovat, jakmile budou k dispozici.
.:: Final Fantasy VII News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.