» FF XIII: nový scan
Datum: 14.01.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2028
Sekce: Final Fantasy XIII
Zdravím všechny čtenáře webu. Omlouvám se dočasnou absenci novinek, kterou způsobilo zkouškové období :) Nyní by se mělo vše vrátit do normálu. Dnešní novinka se týká Final Fantasy XIII - konkrétně nového anglicky psaného scanu, který obsahuje zajímavé informace. Zatím ohlášené 3 hry z celku Fabula Nova Crystallis by se měly rozrůst minimálně o další 3, nejspíše pro PSP, NDS a mobilní telefony. Konkrétnější info zatím není, ale nějak se k číslu 6 (celkem) museli dostat, ne? :))

Další část textu se věnuje příběhu - svět FF XIII by měl být rozdělený na 2 světy (Cocoon a Pulse), kde létající Cocoon je bráněn vyspělou technologií, zatímco Pulse ležící pod Cocoonem pojímá lidi vypovězené právě z tohoto světa. Navíc vláda na Cocoonu využívá sílu krystalů, díky kterým dokáže měnit osud lidí. Díky této skutečnosti jsou lidé na Pulse nuceni pracovat proti vlastní vůli, což samozřejmě vede k rebélii (jeden ze základních motivů FF), organizovaou pomocí naší hrdinky Lightning (na scanu). Navíc hráči do určité části příběhu nebudou vědět, na čí straně stojí. K vývoji příběhu by měla pomoci i novinka ve formě rozdělěné obrazovky, díky které budou mít hráči možnost vidět 2 děje zároveň.

Též bylo potvrzeno, že ve FF XIII nebude systém náhodných soubojů (díky bohu, svět náhodných soubojů mi vždy přisel takový prázdný). Ale o samotném systému správy postav není známo téměř nic. Poslední zajímavou informací je, že by mohlo poprvé v sérii FF dojít k simultálnímu (současnému) vydání hry po celém světě v jeden den. Fikce? Snad ne ^_- Přikládám scan (linkovaný na zdroj), kde si můžete přečíst celý článek.
.:: Final Fantasy XIII News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.