» FF XIII: rozhovor s tvůrci
Datum: 26.11.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2045
Sekce: Final Fantasy XIII
Japonský Dengeki Magazine si domluvil interview s Tetsuya Nomura a Yoshinori Kitase a probrali společně budoucí projekty série Final Fantasy na PS3. Hlavním tématembyla samozřejmě Final Fantasy XIII, ale předtím se probírala jedna z nejoblíbenějších postav série vůbec - ano, Cloud ^__^ Na dotaz, zda je již Cloudův příběh celý, Nomura řekl, žese nyní plně věnuje FF Versus XIII, ovšem dvorní tvůrce příběhů Kazushige Nojima (FF7, 8, 10, 13, Compilation of FF7, KH) dodal, že nechce Clouda opustit, proto prý máme čekat další titul (že by dalši kompilace, tentokrát na PS3? :) )

Nomura poté směroval rozhovor k FF Versus XIII - konkrétně byla řeč o Airships a World map, které se ve hře nejspíše objeví. "Další den jsem viděl test Airship, létající světovou mapou. Připadalo mi to, jako kdybych viděl znova pravou Final Fantasy po dlouhé době. Ovšem díky tomu, že vše vypadá velice realisticky, museli jsme se začít zabývat otázkou měřítka. Je to v podobné velikosti jako v předešlých FF hrách, ovšem tak rozsáhlé, že nemůžete dojít do prvního města."

Tetsuya Nomura, režisér FF Versus XIII, poté prozradil, že v teamu je několik velice zvučných jmen, ale konkrétní jména uvést nechtěl. Co uvšem již víme je, že Shimomura se postará o hudbu, Kitase o produkci, takže otázkou je přííběh - Watanabe nebo Nojima? Kdo ví, uvidíme :) Nomura též prozradil, žese dočkali určité pomoci od FF XIII týmu samotného a že to posunulo vývoj hry velice kupředu a velice zkrátilo dobu, kterou si budeme ještě muset na titul počkat. Tím rozhovor končí, uvidíme, co nám přinese blížící se Jump Festa v prosinci, kde bychomse prý měli dočkat nového traileru a obrázků.

Zdroj: FF Insider
.:: Final Fantasy XIII News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.