» FF X / X-2 HD Remaster vyjde letos
Datum: 23.03.2013, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2597
Sekce: Final Fantasy X
Final Fantasy X / X-2 HD Remaster Před nějakou dobou jsme vás informovali, že hra Final Fantasy X se dočká HD remakeu, tedy převedení do grafiky s vysokým rozlišením. Poté bylo upřesněno, že hra nebude remakem originálem, ale pouze remasterem - tedy žádné novinky, pouze vylepšení grafiky. Konečně ale máme možnost podívat se na to, jak to bude ve skutečnosti vypadat.

Tak předně - oficiální název pro novinku zní "Final Fantasy X / X-2 HD Remaster" a z něj je patrno, že se dočkáme i HD verze FF X-2. Ve verzi pro PS3 by měly oba díly vyjít společně jako jeden celek, ovšem pro PS Vita zvlášť. Kromě toho koluje internetem drb, že v obou případech půjde o International verze her. V případě FF X nám to může být jedno, protože evropská verze původní hry vyšla sice pod názvem FF X, ale ve skutečnosti se jednalo o japonskou International verzi (tudíž i s Dark Aeony apod.). U FF X-2 by to však znamenalo, že se fanoušci dočkají Last Mission edice, tedy verze, která v Evropě (potažmo v angličtině) nikdy nevyšla. 3 nové dress sphery, pár hodin příběhu navíc a obří nová lokace a mnohé další bonusy už za to stojí, ne?

Na nových obrázcích se můžete rovnou pod článkem podívat, jak to hře v HD kabátku sluší. Těšíme se! Hra vyjde ještě letos, tedy v roce 2013.

Bonus: Zajímá-li vás, jak vypadá hra v novém ohozu v porovnání s původní hrou, následujte tento odkaz.

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster Final Fantasy X / X-2 HD Remaster Final Fantasy X / X-2 HD Remaster Final Fantasy X / X-2 HD Remaster Final Fantasy X / X-2 HD Remaster Final Fantasy X / X-2 HD Remaster Final Fantasy X / X-2 HD Remaster
.:: Final Fantasy X News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.