» FF: All The Bravest vyšla. A je to prý nejhorší FF
Datum: 19.01.2013, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3947
Sekce: Updates
FF: All The Bravest Značka Final Fantasy už mnoho let není pouze o hlavní číslované sérii, jako tomu bylo do roku 2001. Od té doby nám Square Enix servíruje další a další Final Fantasy hry, které vycházejí tak rychle, že sotva stačíte udržet pozornost. Před pár dny vyšla další spin-off kravinka "Final Fantasy: All The Bravest" (zkráceno FF: ATB, což vypovídá, o čem hra je). Byla tu Dissidia, která měla úspěch díky herní mechanice, ačkoliv postrádala smysluplný příběh. S FF: ATB už nemáte ani příběh, ani vymakanou herní mechaniku. V recenzích dokonce zaznívá, že je to nejhorší hra všech dob s označením Final Fantasy v názvu. Hra vyšla pro iOS (zařízení od Appelu).

Zde je pár důvodů, proč je hra tak zlá: hra stojí 4 dolary (cca 80kč) a když vám umřou postavy, musíte počkat 3 minuty, než se vám oživí jedna postava. Aby se oživila celá parta, musíte počkat 90 minut. Nebo - můžete zaplatit dolar za to, že se vám parta oživí. To je cool, ne? Nebo: můžete si koupit "prémiové" postavy, opět za 1 dolar. Ale! Nevíte, jakou postavu dostanete. Hra vám prostě nějakou přiřadí, úplně náhodně. Chcete Clouda z FF VII? Můžete to klidně zkusit i 10x, než vám ho hra dá. Za 10 dolarů, 200 kč... Prostě fail. Škoda, že Square Enix ničí značku Final Fantasy takovými hrami. Navíc nemáte ve hře vůbec žádnou kontrolu nad tím, co se děje. Jediné, co musíte udělat, je dotknout se postavy, aby zaútočila. A to je vše.

Podívejte se na video s recenzí, která odhaluje další nedostatky tohoto paskvilu mezi FF hrami.

.:: Updates News ::.
FmF
2013-03-16 00:47:42
#5
Tak mě se právě v době vydání celkem líbila. Ono je to spíš naopak - když se na XIII podívám zpětně a zhodnotím ji v rámci série, tak vlastně ani není moc co chválit. Pěkná grafika bohužel automaticky neznamená dobrá hra. Možná je XIII opravdu nešťastné číslo, kdo ví... Faktem zůstává, že kdyby se XIII a XIII-2 nejmenovali Final Fantasy, tak bych na ně možná i nahlížel jako na lehce nadprůměrné řadové RPG, ale jako součást tak významné série prostě ty kritéria musí být přísnější.
chocobo
2013-02-11 17:36:26
#4
FF XIII je skvělá hra. Dokonce výborná... Chápu tvůj názor, ale jsem rád, že dnes už to lidé dokáží lépe docenit než v době vydání.
FmF
2013-01-31 17:58:53
#3
Tak ono už ani není moc co ničit. Když se podívám na XIII, nebo stéle zmrazené Versus, tak je jasně vidět že pro SE už tato série vlastně ani nemá vůbec žádnou hodnotu - jinak by se k ní chovali úplně jinak. Možná je na čase nechat tuto sérii spát a dál ji neničit jak těmito zlodějskými hrami, nebo nedonošenými paskvily jako je XIII...
SeeD Johny
2013-01-21 00:00:23
#2
Tak tohle je fakt trapne...
neko
2013-01-20 10:09:33
#1
fakt velká škoda, že sérii FF špiní takovými hrami :(
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.