» FF XIII-2: Steelbox
Datum: 23.12.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3860
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Vydání hry Final Fantasy XIII-2 se již kvapem blíží, a tak není divu, že se nás Square-Enix snaží stále více přesvědčit, že si hru máme koupit. A to nemusí být samo o sobě špatná věc! Největší radost z toho budou mít právě fanoušci, pro které je nachystáno zase něco navíc. Pojďme si představit oficiální bonus k FF XIII-2, který získáte při předobjednání hry u našeho partnera Xzone.cz. Minule to byla originální mince, tentokrát je bonus přímo od firmy Square Enix.

Jedná se o set nazvaný "Steelbox", který obsahuje nejednu zajímavost. Hlavní součástí je, jak vyplývá z názvu, železná krabička, do které si můžete po vydání hry dát samotný disk. Díky Xzone.cz máme tuto krabičku již k dispozici, takže následující věty nejsou převzaté z PR materiálů, ale jsou to mé vlastní zkušenosti. Krabička působi velice solidním dojmem a to především díky zvolenému materiálu. Zajímavou techniknou je na obal boxu leskle přenesen obličej hlavní hrdinky Lightning a na zadní straně logo hry. Když box otevřete, najdete v něm zabalený balíček s třemi litografickými pohlednicemi s motivy hry (na kvalitním tvrdém papíře), letáček s unikátním kódem, díky kterému získáte ve hře zajímavé bonusy. Jednak je to možnost zabít a chytit monstrum Omega, dále pak bonusové obleky pro Noela a Serah.

V neposlední řadě pak v balení nalezente i útlou knížku s názvem "-Episode i-", která objasňuje příběhový přechod mezi FF XIII a FF XIII-2. Psána je sice v angličtině, ale tu každý fanoušek FF ovládá, takže by neměl být problém si díky textu užít další nálož příbehu hry. Rozhodně zajímavé a napínavé čtení.

Popravdě musím říci, že jsem si původně myslel, že tento bonus je víceméně nepodstatný. Ovšem luxusní dojem, kterým na mě krabička a její obsah působí, mi mojí původní skepsi zahnal do kouta. Nejlepší na celé věci je, že Steelbox dostanete zcela zdarma, pokud si hru předobjednáte. Tudíž za bonusy vůbec neplatíte, Square Enix vás pouze odměňuje za to, že jste věrnými fanoušky. Můžu tedy jen vřele doporučit předobjednání hry! Nejlépe u našeho partnera Xzone.cz, díky kterému se na našem webu krátce po vydání hry objeví plnohodnotná recenze!

Zde jsou fotografie:

.:: Final Fantasy XIII-2 News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.