» Nový Final Fantasy titul! Update
Datum: 11.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2827
Sekce: Updates
Na japonské "Nintendo Conference 2007" byla oznámena nová hra ze série Final Fantasy Crystal Chronicles (v které všechny její hry vyšly pouze na platformy Nintenda). Jak je novým FF trendem, i tato hra má předlouhé jméno (zatím zřejmě neoficiální) "Final Fantay Crystal Chronicles: The Little King and the Promised Land" a je připravována pro konzoli Wii.Prvních pár screenshotů si můžete prohlédnout na konci této novinky. Taktéž přikládám seznam dosud potvrzených autorů hry. Enjoy!


Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Producent: Toshirô Tsuchida (Front Mission-Reihe)
Režisér: Kenichirô Yuji (Front Mission Online)
Autor scénáře: Motomu Toriyama
Design hlavních postav: Yasuhisa Izumisawa (FFCC: Ring of Fates)
Skladatel: Kumi Tanioka
Umělecký režisér: Toshiyuki Itahana
Výkonný producent: Akitoshi Kawazu

UPDATE: Podařilo se mi zjistit, že hra bude ke stažení na WiiWare (online shop pro majitele Wii konzolí) za 1500 bodů a jedná se tedy o hru, která jako samostatný titul nevyjde. A co více, FF CC: TLKATPL bude Wii exclusive = nezahrajete si jí nikde jinde. Datum vydání je přeběžně stanoveno na březen 2008 v Japonsku. A když už jsem u updatování novinky - přikládám 2 nové obrázky.
.:: Updates News ::.
  • » 11.10.2007 - Nový Final Fantasy titul! Update
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.