» FF XIII: Nové obrázky + summon
Datum: 08.11.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2348
Sekce: Final Fantasy XIII
Final Fantasy XIII scanFinal Fantasy XIII o sobě opět dává vědět, tentokrát novým scanem z japonského herního magazínu, kupou anglických screenshotů a informací o velkém oznámení.

Tak popořadě - na novém scanu je vidět Hope a jeho summon - je jím sám veliký Alexander. Jelikož jsou ve FF XIII všichni summoni víceméně roboti, tak volba Alexandra se zdá celkem jasnou, když to byl jeden z prvních robotických summonů vůbec. Na scanu je dále vidět Vanille, která osedlala Chocoba. Na první pohled je videť změna v designu tohoto opeřence - přibyly mu dlouhé "uši" a velikostí připomíná Fat Chocoba z FF VII, neboť jeho rozměry sou opravdu enormní.

Co se týče obrázků, tak ty jsou víceméně totožné s nedávnými screnshoty, ale zásadní odlišností je přítomnost anglických titulků a menu. Navíc jsou ve vysokém rozlišení, takže si můžete všímat mnoha detailů.

A teď to oznámení - na oficiálních anglických stránkách hry se objevil anagram, který během pár hodin fanoušci rozluštili a v překladu znamená "Oznámení 13. listopadu". Já osobně tipuji oznámení data vydání pro USA a EU. Už aby to bylo! :)

Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots
.:: Final Fantasy XIII News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.