» Web slaví 7. narozeniny!
Datum: 28.10.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3014
Sekce: Updates
Je tomu již 7 let, co se poprvé na internet dostaly stránky Final Fantasy Bonusweb. Kdysi ještě pod názvem FF Best, učil jsem se html a když sem přemýšlel, o čem by stránky měly být, tak jsem se rozhodl pro Final Fantasy. Na web jsem nezanevřel, staral se o něj dál, přibývali lidé, kteří na něm se mnou chtěli spolupracovat a již 7 let vám přinášíme nejnovější zprávy o Final Fantasy a také všemožné návody a články. Doufejme, že se bude webu dařit dál dobře a že si jeho navštěvovatelé vždy rádi udělají čas, aby se na web podívali.

Na oslavu 7. narozenin jsme spustili stránku na Facebooku, najdete jí na tomto odkazu: Final Fantasy Bonusweb na Facebooku.

A aby toho nebylo málo, tak tu máme několik novinek i na webu. Zde máte jejich seznam, aby vám nic neuniklo. Zároveň vítám v týmu R-e-n, která se pro web zasloužila mnoha krásnými články a v práci bude jistě zodpovědně pokračovat. Good luck! A zcela nová sekce obsahující 6 částí (úvod, popis postav, příběh, ovládání, 99 dalmatinů a wallpapery)
.:: Updates News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.