» FF XIII: na 3 DVD? nové scany
Datum: 26.08.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3383
Sekce: Final Fantasy XIII
O Final Fantasy XIII je stále více a více informací, jak se blíží vydání v Japonsku. To proběhne už za zhruba 3 měsíce, což je po 3,5 letech vývoje nepodstatná doba.

Vývojáři hry se vyjádřili k verzi hry pro Xbox360, které vlastní pouze DVD mechaniku a tím pádem se objem dat bude muset rozdělit na několik médií. Podle Square-Enixu je plán vejít se na 3 DVD, což není tak velký počet, ale podle mě se počet stejně minimálně o 1 disk rozroste.

Kitase také promluvil na téma rozdílu verzí pro PS3 a Xbox - co se týče herního obsahu, tak půjde o naprosto identické hry a rozdíly v grafice by měly být minimální. Jediný rozdíl bude tedy pouze v nutnosti žonglovat s DVD pro majitele konzole od Microsoftu.

Též došlo k upřesnění jména hlavní ženské protivnice, která se nejmenuje Jill Nabato, ale přesněji Jihl Nabaat. V novém vydání Famitsu se též objevují první informace o této postavě. Jihl je extrémně nadaná, školu dokončila jako vůbec nejlepší studentka (nejspíše na nějaké vojenské akademii) a stala se vůdkyní ozbrojených sil PSICOM, kteří se řídí jejími příkazy. Yaag Rosch dokončil své vzdělání hned jako druhý nejlepší po Jihl a stal se její pravou rukou. Lightning a její partu vydí jako možnou hrozbu pro svůj domov (Cocoon), a proto proti nim podnikne mnoho opatření. Jeho povinností je obstarávat ochranu Cocoonu.

Objevily se také nové scany, které ukazují nově pojmenované postavy (Yaag + Jihl), vyvolávání Odina a další zajímavosti.

.:: Final Fantasy XIII News ::.
chocobo
2009-08-27 12:38:18
#2
mne se hlavne hrozne libi ta jeji hlaska z traileru :) a zaroven i jeji hlas. podle me bude mit FF XIII na rozdil od FF XII vyraznejsi charaktery :)
XL
2009-08-27 11:00:47
#1
Jihl vypadá zajímavě!
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.