» FF CC: Crystal Bearers Gameplay
Datum: 13.08.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2840
Sekce: Updates
Crystal Bearers, další díl spin-off série Crystal Chronicles, se opět hlásí o slovo. Tentokrát nám kuchaři ze Square-Enixu nachystali koktejl příběhové a gameplay části hry. Musím se přiznat, že mě trailer poněkud vylekal.

Hra totiž působí jako jedna velká minihra s nicmoc grafikou, lacinou hudbou ve stylu FF X-2 a uječeným dabingem podobného ražení a už teď je vidět, že bude problém s natáčením kamery. Hra byla více než rok považována za mrtvý projekt, o kterém společnost S-E zcela mlčela a ať už v S-E napadlo se k projektu vrátit kohokoliv, měl si to pořádně rozmyslet - hra to bude v mých očích úplně zbytečná. Ovšem Wii je nejprodávanější konzolí současnosti, takže mít na ní hru je zcela předpokládaný tah. Doufejme, že hra brzy vyjde a vývojáři se budou spíše věnovat plnohodnotné sérii, než CC odnoži.


English: Crystal Bearers, another spin-off game from the Crystal Chronicles series, is drawing attention to itself once again. In the video above this text you can watch several parts of the story line, all in Japanese, along with the gameplay of the upcoming title. To be honest - it seems to be pretty cheesy. Personally, I'm not a big fan of the whole Crystal Chronicles series and particulary this video proves what are the biggest drawbacks of the whole project - poor graphics (it's being produced for Wii after all), mini-game oriented and loud voice acting (which reminds me of FF X-2 a lot). I hope the game will be realesed soon and the producers will be able to give a hand with serious projects as for example FF XIII. Is there anyone truly anticipating this game?
.:: Updates News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.