» Nomura zpátky u FF Versus XIII
Datum: 30.05.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2723
Sekce: Final Fantasy XV
Velice pozitivní zpráva z Japonska dorazila prostřednictvím Famitsu magazínu, kterému Tetsuya Nomura poskytl rozhovor. Nejdůležitější částí rozhovoru byla pasáž, ve které vysvětlil, že jeho výpomoc na FF XIII již skončila (především na designu) a nyní se vrací zpět k rozdělané FF Versus XIII, jejíž je režisérem. V této (prozatím) PS3 exkluzivní hře nyní finišují práce na bojovém systému a mapě světa (tak, jak jí známe ze starších dílů FF). Ta je prý tak velká, že si sám nepamatuje, kde je první lokace. Mapu světa popisuje jako velice podobnou té z FF VII.

Další část rozhovoru se týkala vzhledu měst, která budou všechna ve dvou verzích - denní a noční, v závislosti na tom, v jakou denní dobu město navštívíte. Další zajímavou informací je fakt, že na FF Versus XIII pracuje jednak tým, který stojí za hrami Kingdom Hearts I & II a navíc mnoho členů původního FF VII a VIII týmu.

Hra Final Fantasy Versus XIII zatím nemá datum vydání pro Japonsko a odhaduje se zhruba rok po vydání FF XIII. Tedy nejříve koncem roku 2010. A co Evropa? Odhadem půl roku poté, takže času zatím více než dost :)

Final Fantasy Versus XIII
.:: Final Fantasy XV News ::.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.