» FF XIII-2: Ultros a Typhon na PSN
Datum: 27.03.2012, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2727
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Final Fantasy XIII-2 logo Final Fantasy XIII-2 je první v hlavní sérii, pro kterou tvůrci i měsíce po vydání připravují stále další stahovatelný obsah. Po kostýmech, zbraních a speciální epizodě se Sazhem přichází na řadu další dva noví bossové. Od dnešního dne jsou k dostání na PSN a Xbox Store a jedná se o známé tváře z FF VI - Ultrose a Typhona. A jak takový souboj vypadá, si můžete prohlednout v následujícím videu.

» FF XIII-2: Nová sekce na webu
Datum: 20.02.2012, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2441
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Final Fantasy XIII-2 logo transparent Final Fantasy XIII-2 nám po dvou letech vývoje konečně vyšla, většina z vás už má možná hru dohranou, někteří možná ne. Co si o hře myslí náš redaktor Leon můžete konfrontovat se svým názorem v jeho nejnovější rozsáhlé recenzi. Kromě toho jsem na web přidal samostatnou sekci pro hru Final Fantasy XIII-2, která tu již chvíli chyběla. Obsahuje zatím recenzi, archiv novinek týkající se hry, úvodní shrnutí a bohatou galerii obrázků. Doufáme, že se vám změny na webu líbí.

Kromě toho určitě stojí za zmínku, co hru FF XIII-2 stále ještě čeká. Jako první hra v sérii totiž XIII-2 nabízí stahovatelný obsah. K dispozici jsou již souboje s Lightning a bonusové zbraně pro Noela a Serah. Příští úterý navíc přibude i příběhový doplněk o Sazhovi a také přibude nová karetní hra, kterou si můžete zahrát v zábavním centru Serendipity. A jaké jsou zatím prodeje? Kromě Japonska už si hru koupilo přes 700,000 lidí. Spolu s Japonskem je to 1,5 milionu lidí. Hra bude ráda, když se přehoupne přes 2 miliony, výšší číslo se zdá být nereálné. Připomeňme, že FF XIII se prodalo ve světě téměř sedm milionů kusů.

» FF XIII-2: Dnes vychází
Datum: 03.02.2012, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2413
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Po roce čekání mají fanoušci hry FF XIII důvod k oslavám. Oficiálně totiž do obchodů doputovalo pokračování Final Fantasy XIII-2. Dočkali jsme se sice jako poslední region na světě (USA nás předběhlo o tři dny a Japonsko o více než měsíc), ale přesto se jedná o krásný nový trend, kdy Square Enix vydává hry téměř nastejno ve všech regionech. Už žádné roční prodlevy (pamatujete ještě na to nesnesitelné čekání na FF XII?). Pořádně si novou hru užijte, opravdu se povedla. Mnoho nešvarů z FF XIII je opravdu pryč, takže neváhejte. Přikládám ještě poslední nový trailer:

» FF XIII-2: Demo na PSN!
Datum: 12.01.2012, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1395
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Od včerejšího dne si můžou všichni majitelé PS3 a Xboxu 360 stáhnout a zahrát demo hry Final Fantasy XIII-2. Podívejte se na video, co vás v demu čeká:

» FF XIII-2: Steelbox
Datum: 23.12.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3156
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Vydání hry Final Fantasy XIII-2 se již kvapem blíží, a tak není divu, že se nás Square-Enix snaží stále více přesvědčit, že si hru máme koupit. A to nemusí být samo o sobě špatná věc! Největší radost z toho budou mít právě fanoušci, pro které je nachystáno zase něco navíc. Pojďme si představit oficiální bonus k FF XIII-2, který získáte při předobjednání hry u našeho partnera Xzone.cz. Minule to byla originální mince, tentokrát je bonus přímo od firmy Square Enix.

Jedná se o set nazvaný "Steelbox", který obsahuje nejednu zajímavost. Hlavní součástí je, jak vyplývá z názvu, železná krabička, do které si můžete po vydání hry dát samotný disk. Díky Xzone.cz máme tuto krabičku již k dispozici, takže následující věty nejsou převzaté z PR materiálů, ale jsou to mé vlastní zkušenosti. Krabička působi velice solidním dojmem a to především díky zvolenému materiálu. Zajímavou techniknou je na obal boxu leskle přenesen obličej hlavní hrdinky Lightning a na zadní straně logo hry. Když box otevřete, najdete v něm zabalený balíček s třemi litografickými pohlednicemi s motivy hry (na kvalitním tvrdém papíře), letáček s unikátním kódem, díky kterému získáte ve hře zajímavé bonusy. Jednak je to možnost zabít a chytit monstrum Omega, dále pak bonusové obleky pro Noela a Serah.

V neposlední řadě pak v balení nalezente i útlou knížku s názvem "-Episode i-", která objasňuje příběhový přechod mezi FF XIII a FF XIII-2. Psána je sice v angličtině, ale tu každý fanoušek FF ovládá, takže by neměl být problém si díky textu užít další nálož příbehu hry. Rozhodně zajímavé a napínavé čtení.

Popravdě musím říci, že jsem si původně myslel, že tento bonus je víceméně nepodstatný. Ovšem luxusní dojem, kterým na mě krabička a její obsah působí, mi mojí původní skepsi zahnal do kouta. Nejlepší na celé věci je, že Steelbox dostanete zcela zdarma, pokud si hru předobjednáte. Tudíž za bonusy vůbec neplatíte,... Zobrazit celou novinku

» FF XIII-2: Jak vypadá svět
Datum: 07.12.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1445
Sekce: Final Fantasy XIII-2
FF XIII-2 Do vydání FF XIII-2 v Japonsku už zbývají jen dny. Proto se není čemu divit, že firma Square Enix uvolňuje jedno video za druhým. Tentokrát se můžete podívat na to, jak vypadají některé nové, ale i staré lokace ze hry. Zároveň si můžete prohlédnout systém střídání počasí nebo systém "Historia Crux", díky kterému ve hře budete cestovat časem.

Další novinkou je, FF XIII-2 získalo od japonského časopisu Famitsu hodnocení 40/40. To znamená, že 4 recenzenti nezávisle na sobě dali hře známku 10/10. Gratulujeme! Mimochodem, FF XIII na konci roku 2009 získala 39/40 a první FF s 40/40 byl dvanáctý díl.

Pokud vám v trailerech chyběl Sazh, nebojte se. Firma ho prý plánuje do hry zařadit. Ale to v podobě krétkého(krátkých) příbehu(ů), které si budete moci stáhnout do hry samostatně. Stahovatelný materiál je tedy oficiálně potvrzen. Ve druhém videu se podívejte na detaily soubojového systému.

» FF XIII-2: Úvodní scéna
Datum: 23.11.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1390
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Podívejte se, jak začíná hra Final Fantasy XIII-2. Hra byla v těchto dnech dokončena a nic nebrání tomu, aby 15. prosince tohoto roku vyšla v Japonsku. V únoru pak bude následovat i zbytek světa. Příběhová část trvá 30-40 hodin a pokud se rozhodnete získat všechno, co hra nabízí, může se tato doba zdvojnásobit. Různé obchody navíc nabízí různé bonusové itemy, které získáte, pokud si hru předobjednáte právě u nich. Většinou se jedná o speciální zbraně pro Serah nebo Noela.

» FF XIII-2: Reklama
Datum: 20.11.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1462
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Na YouTube.com se objevila upoutávka na hru FF XIII-2, která již brzy vychází v Japonsku. Kromě dosud neviděných záběrů ze hry obsahuje i záběry na to, jak hra vznikala. Tyto záběry jsou rozhodně zajímavé!

Archiv novinek
1
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.