» Recenze na Final Fantasy XII: RW
Datum: 22.03.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1635
Sekce: Final Fantasy XII: Revenant Wings
Na stránkách bonusweb.cz, které mi poskytují hosting, se objevila recenze na Final Fantasy XII: Revenant Wings. Hraobdržela slušných 85%, což považuji za úspěch, neboť hra je převážně RTS (realtime strategie). Neexistuje RTS hra, která by mě bavila. Snad bude Revenant Wings tou první ^_^Recenzi si můžete přečíst zde. Jen škoda,že se z recenze moc nedovíme, jestli je příběh dobrý nebo ne. Snad ano :))


» Final Fantasy XII - Revenant Wings
Datum: 17.02.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1517
Sekce: Final Fantasy XII: Revenant Wings
Již jsou tomu 2 dny, co vyšla FF XII: Revenant Wings v PAL regionu - tedy i u nás, v České Republice. Pro připomenutí se jedná o přímé pokračováníFinal Fantasy XII pro Nintendo DS. Více podrobností o hře si můžete přečíst v naší sekci. Pokud uvažujete přímo o koupi, snad vám pomůže v rozhodovánítento odkaz. Až se objeví na českých herních magazínech recenze, můžete čekat jejich zmapování. Bohužel NDS nevlastním,takže si budu muset nechat ujít tuto takticko-akční RPG záležitost :/ Šťastným majitelům DS přeji mnoho příjemných hodin s hrou ^_-
Zdroj: FF Insider
» FF XII: RW - datum vydání!
Datum: 08.12.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1503
Sekce: Final Fantasy XII: Revenant Wings
Všichni majitelé herní konzole Nintendo DS a fanoušci FF, kteří o koupi uvažujete, zbystřete! Firma Square-Enix konečně stanovila datum vydáníhry Final Fantasy XII: Revenant Wings. Hra v celé Evropě vyjde dne 15.února 2008. To jsou 3 měsíce a pokračování vele-úspěšné Final Fantasy XIIbude k mání i u nás... Jen malé připomenutí - v Japonsku vyšla FF XII: RW dne 26.4.2007, což opět potvrzuje pravidlo - Japonci se radují, Evropané si rok počkají. Na závěr přikládám ještě plánovaný boxart.

» FF XII: Revenant Wings sekce
Datum: 30.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1550
Sekce: Final Fantasy XII: Revenant Wings
Jelikož se blíží vydání této hry v Severní Americe (naplánované na 20.11.2007), rozhodl jsem se vytvořit sekci pro tuto hru. Obsahuje zatím dostupné info o hře + všechny oficiální Wallpapery. Wallpapery jsou nově i v sekci Final Fantasy XII. Vše je možné díky prográmku, který pro tento web napsal _Thr_. Tímto mu moc děkuji! /lv Další novinkou, co se týká sekcí je mapa webu, kde naleznete odkaz na každou stránku tohoto webu.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.