» FF IV: Complete Collection trailer
Datum: 02.02.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3002
Sekce: Final Fantasy IV
Square Enix se stále více snaží vydělávat na dílech, které mají svá nejlepší léta za sebou, ale značku Final Fantasy ponesou do smrti. Po předělávce FF IV na DS se stejná hra nyní chystá i na systém PSP, ovšem s tím rozdílem, že grafika nebude 3D a bude se jednat o graficky vylepšenou verzi ze systému GBA. Stejně jako FF I a FF II, FF IV nepřináší kromě vylepšené grafiky téměř nic nového. Jediným bonusem této verze, nazvané "FF IV: Complete Collection" je přidání kratičkého dodatku "The After Years", který navazuje na události FF IV. V horší grafice již Následující roky vyšly v epizodní podobě pro japonské mobily, takže se nejedná o nic úplně nového. Koupi doporučujeme pouze opravdovým milovníkům hry, protože vylepšená grafika 20 let (letos přesně) starou hru bohužel nijak zásadně na vyšší úroveň nepozvedne.

» Final Fantasy IV: Datum vydání v EU
Datum: 11.08.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2999
Sekce: Final Fantasy IV
Jak je již zvykem u Final Fantasy her, Evropa se opět dočká jako poslední jednoho z titulů - a to Final Fantasy IV pro systém Nintendo DS. Stane se tomu tak 5. září a já pevně věřím, že se hra bude velice dobře prodávat. A co o této hře říká jeden z předních představitelů společnosti Square-Enix?

"FINAL FANTASY IV je jeden z nejvýznamnějších titulů celé FINAL FANTASY série. Hra byla znamenitě převedena do nové podoby pro Nintendo DS, díky čemuž hráči dostanou šanci prožít hluboký příběh a vyzkoušet si vynikající bojový systém v inovativním a vzrušujícím novém kabátě".

Nezbývá nám nic jiného, než se těšit ^^ Jakmile se objeví více informací, jistě je objevíte na tomto webu.
» FF IV DS - První anglický trailer
Datum: 05.06.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2829
Sekce: Final Fantasy IV
Final Fantasy IV pro systém Nintendo DS byla s velkou slávou vydána před několika měsíci v Japonsku. Byla velice dobře prodávanou hrou,a zároveň si skvěle vedla u kritiků. U USA/evropského vydání však nějakou dobu vysel háček na datem vydání a dabingem. Neboť jeden z prvníchtrailerů zobrazoval hru v japonském znění s titulky.

Ale nyní je již jisté, že hra bude obsahovat anglické namluvení jak FMV sekvencí, tak klíčovýchmomentů hry. Na první oficiální trailer obsahující dabing a mnoho zajímavých momentů ze hry se můžete podivat pod článkem.

» Final Fantasy IV - Datum vydání
Datum: 28.04.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1902
Sekce: Final Fantasy IV
Final Fantasy IV pro systém NDS vyšla koncem minulého roku v Japonsku a sklidila jak prodejní, tak kritické úspěchy. Do PAL regionu se měla původnědostat kolem zimy 2008, ovšem nebude tomu tak. Nemusíte se bát (pro sérii FF tak typického) odložení vydání, ale naopak - vydání FF IV bylo posunuto na léto! To znamená, že hra vyjde necelý rok od japonského vydání, což je něco nevídaného. Jedná se o novou strategii Square-Enixu - vydávání her v USA a Evropě zároveň.Osobně jsem za to velice rád, neboť mi to již déle prišlo nelogické, že obě hry vycházejí v angličtině, ale s obrovskou mezerou mezi vydáními. Přikládám ještě párscreenshotů ze hry v angličtině.

Zdroj: FF Insider
» FF IV DS: nové informace
Datum: 16.12.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1728
Sekce: Final Fantasy IV
Final Fantasy IV pro systém DS vyjde již za 4 dny v Japonsku, což znamená, že recenzenti her mají hru k dispozici. Konkrétně mám na mysli japonský magazín Famitsu, kdevyšla recenze, kde si hra vedla opravdu dobře! Získala celkové skóre 35/40 (9, 9, 8, 9). V časopise Famitsu hodnotí hru vždy 4 recenzenti, z čehož se poté sčítá konečné hodnocení. Výsledek je to více než potěšitelný. V souvislosti s hrou FF IV DS je tu další novinka. A tou je pokračování této hry. Ano, slyšíte dobře. Pokračování ponese název Final Fantasy IV: The After - Return to the Moon.Ovšem toto pokračování je určené pro mobilní telefony, a proto se ho s největší pravděpodobností nedočkáme.


» Final Fantasy IV theme song - video
Datum: 01.12.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1811
Sekce: Final Fantasy IV
Final Fantasy IV pro NDS vyjde již velice brzo (20. prosince v Japonsku) a před nedávnem ohlášený theme song je na světě spolu s videem, které mělo v těchto dnech premiéru na japonské odnoži MTV Video naleznete ke shlédnutí na konci této novinky a teď něco k tomu, jaké je :)

Úvodem je třeba uvést jeho zpěvačku a tou je Ida Megumi, která je novým japonským objevem. Její písnička "Ai no Tema" (v překladu "Theme of Love") byla vybrána v celonárodním hledání nejlepšího songu pro Final Fantasy IV. A právě její písnička vedoucí tým kolem hry nadchla nejvíce. Jedná se o pomalou baladu, která na mě působí velice křehce a velice mě oslovila. Zajímavostí je, že píseň se jmenuje shodně s jednou z písniček původního soundtracku k FF IV, složené samotným Nobuem Uematsu a prý je i hudba v pozadí přímo oním songem. Sám nevím, bohužel jsem původní verzi neslyšel. Video k baladě je jednoduché a objevují se v něm scény z CGI animací k intru hry. Jak se vám líbí, můžete okomentovat v komentářích. Nechť se líbí!

» FF IV DS: Nové wallpapery
Datum: 05.11.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2963
Sekce: Final Fantasy IV
20. prosince se dočkají všichni fanoušci Final Fantasy v Japonsku nového remaku SNES klasiky Final Fantasy IV. A proto není divu, že necelé 2 měsíce před vydáním firma Square-Enix chrlí nové a nové materiály. Tentokrát je to 6 nových wallpaperů. Opět nalinkuji původní zdroj, abych udělal menší protisluřbu skělé FF stránce, odkud wally pocházejí.

edit: obrazky bohuzel z puvodnich stranek zmizely
» FF IV DS - video v lepší­ kvalitě
Datum: 03.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2850
Sekce: Final Fantasy IV
Nedávno jste si mohli prohlédnout video z chystané hry Final Fantasy IV v remaku pro Nintendo DS a nyní máte možnost prohlédnout si ho v mnohem lepší kvalitě jak obrazu, tak zvuku. Jen škoda, že nebylyuveřejněné žádné nové informace, které bych vám mohl zprostředkovat ^__^ Enjoy!
Archiv novinek
1
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.