» FF XIII-2: Spekulace se staly skutečností!
Datum: 19.01.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 5146
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Final Fantasy XIII-2 logo"When time was lost, it flowed on. Goddess Etro, rest peacefully. For I will protect these emotions. When I am lost, I will acquire a second life."

Už chvíli po vydání hry Final Fantasy XIII tvůrci naznačili, že pokud bude hra úspěšná, potěší nás pokračováním. Více jak 5 milionů prodaných kusů hry společnost Square Enix potěšilo natolik, že na sequel opravdu dojde. Hra nazvaná jednoduše Final Fantasy XIII-2 se tak stane druhým přímým pokračováním v sérii. Po FF X-2 se tak opět vrátíme do jednou známého světa. Lightning v novém díle vypadá téměř jako rytíř a dle loga lze usuzovat, že tentokrát bude největší hrozbou pro svět tmavovlasý záporák. Na kratičký trailer se můžete podívat pod článkem. Hra by měla v Japonsku vyjít ještě letos a to pro PS3 a Xbox 360.

» Dissidia [duodecim]: Nový trailer
Datum: 31.12.2010, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1715
Sekce: Dissidia: Final Fantasy
Pokračování bojové hry s RPG prvky Dissidia Final Fantasy se dočkalo opět nového traileru. Zahlédnout v něm můžete několik nových postav, např. Edeu z FF VIII zastupující řadu protivníků. Ti pozorní si jistě všimnou i ladné chůze po vodě hrdinky z Final Fantasy X a X-2, Yuny, kterou nám rafinovaně tvůrci nově představují. Ostatně, dost řečí a na trailer se podívejte sami pod článkem.

» Dissidia [duodecim]: Assist system
Datum: 26.11.2010, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1870
Sekce: Dissidia: Final Fantasy
Druhé pokračování bojového dobrodružství s jménem Dissidia 012 [duodecim]: Final Fantasy pokračuje rychle ve vývoji, k dispozici je nové video osvětlující novou součást hry. Tou je Assist System. Z videa se dozvídáme, že jakmile se doplní ukazatel pro Assist System, máte možnost do souboje povolat spolubojovníka, který uštědří soupeři další zranění navíc. Novinka působí zajímavě a určitě pozvedne rychlost a grafickou úroveň hry. Mimochodem, mezi novými postavami pro hru byl oznámen i Vaan z Final Fantasy XII.

» FF Versus XIII: Konečně nová ukázka
Datum: 10.10.2010, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3714
Sekce: Final Fantasy XV
Předpovědi z minulých týdnu nelhaly a oficiální trailer, který se objevil na letošní videoherní přehlídce TGS, na hry Final Fantasy Versus XIII a FF Agito XIII. Obě ukázky jsou velice krátké, ale za to v nich převažují skutečné záběry a minimum CGI filmečků. Noctis se také ukáže v boji a Nomura prohlásil, že záběry z boje s Behemothem jsou zpomalené, ve skutečné hře je akce ještě rychlejší. Zajímavé, už teď se to dá sotva sledovat a ve hře to bude ještě rychlejší. Jinak v traileru na Versus chybí různá menu a ukazatele, které by prý odhalovaly až příliš nových aspektů hry. Detaily si vývojáři chtějí ponechat až do 11.1.2011, kdy dojde na přehlídku chystaných Final Fantasy her v Japonsku.

» Dissidia [duodecim]: Nová ukázka
Datum: 02.10.2010, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1784
Sekce: Dissidia: Final Fantasy
Pokud vás zajímá, jak bude vypadat nejnovější přírustek série Final Fantasy, druhý díl mlátičky Dissidia, pak si prohlédněte trailer pod touto novinkou. Objevuje s v něm mimo jiné i Tifa, za kterou budete moci hrát. Velkou pozornost na sebe strhává Lightning, hlavní hrdinka FF XIII. Další postavy by měly být oznámeny na výstavě věnované Fabula Nova Crystallis, kterou firma Square Enix pořádá začátkem přístího roku.

» Dissidia [duodecim] Final Fantasy oznámena
Datum: 11.09.2010, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2002
Sekce: Dissidia: Final Fantasy
Dissidia FF byla vcelku úspěšnou PSP mlátičkou, která zanesla postavy z Final Fantasy her do nových prostředí a situací a našla si celkem slušnou základnu fanoušků. Ti nyní můžou jásat, chystá se pokračování hry, s podtitulem "duodecim". Z nových postav byla oznámena zatím pouze Lightning z FF XIII a Kain z FF IV. Na první scan a logo se můžete podívat pod článkem.

Dissidia duodecim Dissidia
» FF XIV: Nový trailer
Datum: 27.08.2010, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3125
Sekce: Final Fantasy XIV
Final Fantasy XIV už je ve stádiu testování a od září by se měla dostat na pulty obchodů. Pro ty z vás, kteří máte zálibu v online RPG přinášíme nový trailer na hru plný in-game záběrů, CGI filmečků a také bojových sekvencí.

» FF Versus XIII: Nový trailer brzy
Datum: 27.08.2010, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3490
Sekce: Final Fantasy XV
Přístí měsíc se bude konat známá videoherní přehlídka Tokyo Game Show, na které nebude chybět ani gigant z Japonska, firma Square Enix. Pokud vás zajímá, zda na nás čekají velká Final Fantasy překvapení, pak budete asi zklamaní. Nomura totiž prohlásil, že nový trailer k FF Versus XIII bude obsahovat nové záběry, ale bude spojený s novým trailerem ke hře Final Fantasy Agito XIII a bude pouze minutu dlouhý. Navíc se trailer nebude uveřejňovat pro veřejenost, ale bude se pouze promítat na monitorech v demo sekci stánku firmy.

Final Fantasy Versus XIII screenshot
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.