» FF XIII-2: Úžasný nový trailer
Datum: 13.10.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1703
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Slov tentokrát netřeba, rovnou si užijte nový sedmiminutový trailer na hru FF XIII-2.

» FF X: Na obzoru je HD remake
Datum: 16.09.2011, Autor: Leon, Zhlédnutí: 3361
Sekce: Final Fantasy X
V poslední době se roztrhl pytel s HD remaky oblíbených her z doby Playstation 2. Během letošního roku byly oznámeny HD kolekce pro Playstation 3 a Xbox 360 hned několika známých herních sérií a do značné míry i hlavních značek a tahounů SONY: Metal Gear Solid, Resident Evil, či Silent Hill. Fanoušek Final Fantasy mohl až do doposud jen smutně přihlížet a kroutit hlavou s pochopitelnou otázkou na rtech: "Rozhoupe se konečně i Square-Enix?". Čekání bylo nekonečné, i když bylo zřejmé, že dříve či později se nedá ani Square-Enix zahanbit, vždyť HD remake FF X, či FF XII se přímo nabízely. Avšak teprve na letošní Tokyo Games Show, která proběhala v těchto dnech, oznámila Square-Enix kromě datumu vydání her Final Fantasy Type-0 a Final Fantasy XIII-2 i plnohodnotý HD remake Final Fantasy X pro PlayStation 3 a nově připravované PS Vitu. Jenže jak už to tak bývá, tak je Square-Enix na informace skoupá. Nevíme tak zatím dvě důležité věci: kdy se hry dočkáme (nebude to jistě dříve než po vydání PS Vita, tedy prosinec 2011) a zda-li bude hra pouze stahovatelné ze služby PlayStation Store, či vyjde jako plnohodnotná hra. Nu, uvidíme...

» FF XIII-2: Snow, Hope a další v novém traileru
Datum: 16.09.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1999
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Final Fantasy XIII-2 logo Na internetu se objevil nový trailer na hru FF XIII-2. Obsahuje záběry na scény s postavami jako je Snow nebo Hope. Jako hudební kulisa slouží theme song, který má na starosti zpěvačka Mai Fukui. Pro západní verzi hry song natočí filipínská zpěvačka Charice, která se prosazuje i v USA. Dále bylo oznámeno, že bude možno měnit leadera party v soubojí, ovládat tak budete všechny postavy. A co dalšího je nového? FF XIII-2 bude celá o cestování časem, budete se moci vracet do minuosti / budoucnosti a měnit věci tak, aby se vám podařilo zachránit svět. Noel je totiž posledním žijícím člověkem na světě v daleké budoucnosti a vrací se do minulosti, aby zabránil pohromě, která má svět zničit. A teď to nejdůležitější - konečně máme i datum vydání - v Evropě si hru budete moci koupit od 3.2.2012.

» Type-0: Summoni
Datum: 26.08.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1980
Sekce: Final Fantasy Type-0
Final Fantasy XIII-2 logo Podívejte se, jak budu ve hře Final Fantasy: Type-0 zastoupeni Summoni Ifrit, Shiva, Odin a Golem. Hra disponuje opravdu velice dobrou grafiko. Nedávné demo vyvolalo kritiku některých aspektů hry ze strany fanoušků, na kterou tvůrci hry téměř okamžitě reagovali - poděkovali hráčům za zpětnou vazbu a slíbili, že ze hry všechny nešvary před vydáním odstraní. Řeč je především o ovládání kamery a chybám ve vývojovém systému hry (ten je prý podobný Crystariu z FF XIII). V poslední době byly oznámeny i detaily o nových postavách Trey, Cater, Cinque a také o vedlejších postavách Zhuyu, Qun’mi a Yuuzuki. Ansábl bude opravdu početný, celkově hra bude dosahovat opravdu velkých rozměrů, protože jí pojmou 2 UMD disky.


» FF XIII-2: 2 minuty nových záběrů
Datum: 26.08.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1830
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Final Fantasy XIII-2 vychází v Japonsku už v Prosinci a tak se není čemu divit, že se konečně objevují nové informace. Na internetu se objevil nový trailer, který je opravdu nový a obsahuje jen nové záběry. Soustřeďuje se především na ústřední dvojici Noel a Serah a prohlédnout si ho můžete pod článkem.

» FF XIII-2: Nové video s komentářem
Datum: 22.08.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1867
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Na internetu se objevilo nové video ke hře Final Fantasy XIII-2. Neobsahuje žádné nové scény, ale komentář Kitaseho and Toriyamy. Ve videu jsou anglické titulky.

» FF Tactics: hra míří na iPhone
Datum: 01.08.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1846
Sekce: Final Fantasy Tactics
Final Fantasy Tactics Final Fantasy Tactics: The War of the Lions vyšla naposledy v PSP verzi v listopadu roku 2007 a nyní, po téměř 4 letech se dočkala "nové" verze. Majitelé přístroj iPhone a iPod Touch si od 4. srpna budou moci pořídit tuto hru upravenou pro dotyková zařízení. Jak je vidět z videa pod článkem, ovládání nebude zřejmě nepříjemnější a ani grafika nebyla nikterak vylepšena, byla převedena (a to ani ne všechna) do vyššího rozlišení. Pokud jste však hru doteď nehráli a nemáte PSP, pak je to skvělá příležitost, jak ochutnat tuto náročnou, ale velice propracovanou hru. Vývojáři navíc slibují, že odstranili nepříjemné zpomalování během soubojů u PSP verze.

» Type-0: Nový pětiminutový trailer
Datum: 25.07.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1856
Sekce: Final Fantasy Type-0
Final Fantasy XIII-2 logo Společnost Square Enix uvolnila nový trailer na hru Final Fantasy Type-0. Obsahuje pět minut záběrů z cutscén (vše je již plně namluveno), představuje hlavní hrdiny a záporáky, souboje a CGI scény. Hra vychází pro svou velikost na dvou discích UMD, jedná se tak o jednu z nejdražších a nejabicióznějších her pro systém PSP. Hra vychází 13. října letošního roku v Japonsku. Nezapomeňte si u videa přepnout na nejvyšší kvalitu, ať je audio-vizuální zážitek co nejsilnější.

Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.