» FF Bonusweb - nová verze
Datum: 23.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2884
Sekce: Updates
Web se nám opět trochu proměnil. Po několika dnech je zde nová verze webu, která je kompletně v php, což pro vás, návštěvníky, znamená několik změn, které snad oceníte ^__^ Celkově ovšem došlo k celkové aktualizaci kódu stránek a několika málo grafických změn a doplňků (v každé sekci je nyní výpis tří nejaktuálnějších novinek, aby vám nikdy nic neuniklo ^_-). Doufám, že si změny užijete a do budoucna mohu slíbit další vylepšení a několik nových sekcí :)

P.S.: Thr (tvůrce php prvků tohoto webu) žádá všechny návštěvníky, kteří zaznamenají jakoukoliv chybu, nechť se muozvou na mail "thr.iamloser@gmail.com", abychom problém vyřešili. Díky! :)
» FF T: The War of the Lions
Datum: 21.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3011
Sekce: Final Fantasy Tactics
Final Fantasy Tactics vyšla v roce 1997 / 1998 v Japonsku a USA. Evropa se nikdy nedočkala. Ovšem nyní se dočkáme i my! Dne 5.10.2007 vyjde hra v Evropě na PSP s podtitulem The War of the Lions. Tento remake již v květnu vyšel v Japonsku a zaznamenal velice dobré prodeje. Na této stránce si můžete stáhnout anglicky dabovaný trailer. Zajímavostí je, že Evropa v tomtopřípadě předbíhá USA s vydáním o 4 dny. Na konec přidávám odkaz na oficiální stánky hry pro EU.
» Famitsu věští budoucnost FF VII
Datum: 20.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2514
Sekce: Final Fantasy VII
Zrůstající zvěsti a debaty o remaku hry Final Fantasy VII dosáhly svého vrcholu - velice seriózní magazín Famitsu věří, že velice brzo dojde k oznámení remaku v souvislosti s Tokio Game Show. Z jedno z článků Famitsu píše: "Hra, která zachrání PlayStation 3 v Japonsku, by měla být zítra oznámena." Zpráva je to ze včera, takže dnes by údajně mělo dojít k onomu záhadnému oznámení.Připomeňme jen, že postavení PS3 v Japonsku je daleko za Wii a nějaký pořádný killer titul by PS3 potřebovala, čehož jsou si v Sony vědomi. A pokud bude včerejší zvěst o Final Fantasy VII: Endless Crisisopravdu názvem pro FF VII remake, máme se na co těšit ^__^
» Release date u FF IV oznámen
Datum: 19.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 36767
Sekce: Final Fantasy IV
Není to tak dávno, co byl oznámen remake SNES klasiky - Final Fantasy IV pro DS (Nintendo Dual Screen), kterou vytváří stejný tým stojící též za FF III DS. Novinkou je, žebyl oznámen datum vydání pro Japonsko a tím je 20. prosinec tohoto roku. Což je velice dobrá zpráva, neboť půl roku až rok poté můžeme očekávat i vydání v Americe / Evropě.A jelikož sme se novinkám kolem FF IV nevěnovali, přináším ještě pár scanů, kde si můžete prohlédnout, jak bude hra vypadat ^_-
» Prodej FF VII:CC
Datum: 18.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2235
Sekce: Final Fantasy VII: Crisis Core
13. září byla v Japonsku vydána hra Final Fantasy VII: Crisis Core. Zajímá vás, jak si vedla hra, co se týče prodeje? Čísla jsou to velice zajímavá. Během prvního dne bylo prodáno 350 000 kusů hry a z toho 17% (zhruba 60 000 ks) bylo součástí Limited Edition Crisis Core PSP Slim bundle pack (slim PSP s motivy Final Fantasy VII: Crisis Core a hra). O dalším vývoji prodeje vás budeme informovat, hned jak budou nová čísla k dispozici.

Na konec ještě jedna domněnka, která koluje internetem - je možné, že na nadcházející Tokio Game Show (TGS) bude prředstavena nová hra z kompliace k FF VII - Endless Crisis. Upozornňuji, že se může opravdu jednat pouze o fámu a nikdy k ničemu podobnému nemusí dojít ^__-
» Ayaka - Why
Datum: 12.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2053
Sekce: Final Fantasy VII: Crisis Core
Dne 5. září byl oficiálně do světa vypuštěn song Why japonské zpěvačky Ayaka. Tato krásná balada je theme song pro FF VII: Crisis Core. Prohlédnout si ho můžete zde. Velkou zajímavostí je, že tato sympatická Japonka se narodila ve stejný den, kdy byla oficiálně vydána první Final Fantasy v Japonsku (18.12.1987). V souvislosti se zítřejším vydáním Final Fantasy VII: Crisis Core jsem spustil sekci, která se této hře věnuje. Poslední novinkou je, že oficiální stránky hry byly aktualizované, doporučuji prozkoumat sekci sytem - naleznete zde zajímavá videa z bojů.
» Final Fantasy VII: Crisis Core
Datum: 10.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2318
Sekce: Final Fantasy VII: Crisis Core
Final Fantasy VII: Crisis Core se dočká svého japonského vydání již za 3 dny, a proto není divu, že s informacemi se roztrhl pytel. Na úvod jedna velice dobrá zpráva - japonský herní magazín Famitsu hru ohodnotil na 35/40 bodů (9, 9, 8, 9 - průměr tedy 8,75). Připomeňme jen, že Final Fantasy XII získala hodnocení absolutní (40/40). Scany s recenzí si můžete prohlédnout na následujících odkazech: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Dále bylo zveřejněno Opening video (s několika narážkami na opening video Final Fantasy VII). Stáhnout si ho můžete zde. A aby toho nebylo málo, tady máte ke stažení více jak 7 minut dlouhý trailer na hru - link.
» Nový web!
Datum: 10.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2817
Sekce: Updates
Vítám vás u nové verze webu! :) Web Final Fantasy Best, respektive Final Fantasy Best Otherworld, procházel dlouhodobou stagnací. Jako webmaster jsem to jednoduše časově nezvádal, ale doba se změnila a nyní mám času více. Rozhodl jsem se pro nový design (který vychází z toho předešlého), nové uspořádání navigačních prvků. Dále jsem přidal několik nových sekcí (Release dates, FF XII Zodiac Job System, atd). Některé sekce jsem se ovšem rozhodl zrušit, neboť jejich obsah nebyl aktuální. Mnoho sekcí celkově prošlo změnami. Doporučuji projít si všechny sekce, neboť výčet změn by byl příliš dlouhý ^^ A proč toto všechno?

Chtěl bych znovu obnovit zašlou slávu minulého webu a především přinášet aktuální informace ze světa Final Fantasy. Dlouho jsem sledoval současný vývoj FF her, ale žádný z českých webů se mu dostatečně nevěnoval. Tak uvidíme, jak se to podaří našemu webu ^_^ Doufám, že si změny užijete a že novinek bude neustále přibývat :) Také jsem přemýšlel, jak to udělat s komunitou, co se kolem webu vytváří. Samostatné forum je řešením, pro které jsem se nakonec rozhodl. Proto komunitní dění bude realizováno na tomto foru. Enjoy and behave :P :)

Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.