» FF IV DS - video v lepší­ kvalitě
Datum: 03.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3121
Sekce: Final Fantasy IV
Nedávno jste si mohli prohlédnout video z chystané hry Final Fantasy IV v remaku pro Nintendo DS a nyní máte možnost prohlédnout si ho v mnohem lepší kvalitě jak obrazu, tak zvuku. Jen škoda, že nebylyuveřejněné žádné nové informace, které bych vám mohl zprostředkovat ^__^ Enjoy!
» Dissidia: Final Fantasy - novinky
Datum: 01.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3051
Sekce: Dissidia: Final Fantasy
O hře Dissidia: Final Fantasy jsem se zatím moc na webu nezmiňoval, je na čase to napravit. Jedná se o hru na PSP, která je právě ve vývoji a ještě není ani znám datum vydání pro Japonsko. Půjde o bojovou hru s RPG prvky (lv postav se bude zvyšovat,budou si moc vylepšovat equip a ability) a souboje budou probíhát v prostorných arénách plných různých překážek nebo boost pointů. Z postav jsou zatím potvrzené Zidane (FF IX), Garland (FF IX), Kuja (FF IX) Warrior of Light (FF II), Cecil (FF IV) a podle traileru, kterýmůžete shlédnout na konci novinky, i Sephiroth z FF VII. Nové postavy budou dle mého názoru potvrzovány později. Dnes se na internetu objevily 4 nové obrázky, kde můžete vidět, že postavy mají opravdu lv a v případě Kujy a Zidana je jejich rozdíl celkem vysoký. Jakédůsledky to bude mít na styl bojů je ovšem zatím neznámé ^_^

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

» FF XII: Revenant Wings sekce
Datum: 30.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1935
Sekce: Final Fantasy XII: Revenant Wings
Jelikož se blíží vydání této hry v Severní Americe (naplánované na 20.11.2007), rozhodl jsem se vytvořit sekci pro tuto hru. Obsahuje zatím dostupné info o hře + všechny oficiální Wallpapery. Wallpapery jsou nově i v sekci Final Fantasy XII. Vše je možné díky prográmku, který pro tento web napsal _Thr_. Tímto mu moc děkuji! /lv Další novinkou, co se týká sekcí je mapa webu, kde naleznete odkaz na každou stránku tohoto webu.
» FF XIII - obrázek nové postavy!
Datum: 29.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2223
Sekce: Final Fantasy XIII
Společnost Square-Enix novinky o titulu FF XIII uveřejňuje velice, velice pomalu a během jednoho roku, který uplynul od prvního představení hry, byla oznámena oficiálně jediná postava. Tak je tomu až do teď, ačkolivjedna změna nastala - unikla jedna fotka nové postavy, přesně té, která byla popisována účastníky promítání (a jedním z nich i namalována - jak si můžete prohlédnouot na konci této novinky). Spolu s první fotografií nové postavyunikl i druhé foto, na kterém je nám již známá Lightning.

Pořadí obrázků: nová dívka - foto, Lightning, nová dívka - malba fanouška, který měl možnost shlédnout promítání v closed mega theatre.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
» FF Tactics A2 - Nové video + scan
Datum: 28.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1915
Sekce: Final Fantasy Tactics Advance 2
Final Fantasy Tactics A2: Grimoire of the Rift (jak zní celé dlouhé jméno) vyjde v Japonsku 25.10. a na TGS byla hra taktéž prezentována. Zajímá vás, jak bude pokračování Final Fantasy Tactics Advance vypadat? Na konci této novinky máte možnost videoshlédnout! Jedná se o oficiální trailer, který společnost Square-Enix uveřejnila. Vidět jsou jak bojové sekvence (především), tak i něco málo z příběhu. Zajímavostí je i účast Vaana a Penelo z Final Fantasy XII a nebo animace a vzhled Esperů (taktéž z FF XII).

Také byla aktualizována oficiální stránka tohoto titulu. Abych byl konkrétní - přidány byly 2 nové oficiální wallpapery. Pod videem je k nalezení nový scan, kterýpotvrzuje účast dalších characterů z Final Fantasy XII (Montblanc, Al-cid)

» FF IV DS - 2 nová videa z TGS!
Datum: 28.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1981
Sekce: Final Fantasy IV
Zajímá vás, jak bude vypadat Final Fantasy IV DS v akci? Na konci této novinky si můžete prohlédnout 2 videa - jedno ze světové mapy, kde se odehraje několik soubojů a to druhé obsahuje příběhové scény a nádherné CGI animace! Sice se nejedná o příliš kvalitní záznam (ono aninení prakticky možné zaznamenat videa lépe v takovém prostředí) a hudby si také moc neužijete, ale to neubírá videím na zajímavosti.

Z možností NDS využívá hra (z mého pohledu) opravdu mnoho - vše vypadá nádherně.Přecijen u Nintenda se nikdy příliš na výkon neorientovali (když porovnáte NDS a PSP nebo Wii a PS3), naštěstí je to jedna z velkým předností S-E - vytáhnout z možností dané platformy co nejvíce. Přeji příjmné koukání ^__-

» FF XIII - novinky z TGS
Datum: 27.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2112
Sekce: Final Fantasy XIII
Jelikož je letošní ročník Tokyo Game Show za námi, je na místě ohlédnout se za informacemi, které přinesl ohledně Final Fantasy XIII. Asi nejdůležitějším znovu oznámením společností Sony a Square-Enix bylo, že FF XIII a FF Versus XIII jsouzcela exkluzivní pro PlayStation 3, to znamená, že hlavní série je (zatím) stále po křídly Sony. Ovšem fanoušci XBoxu by neměli zoufat - S-E druhým dechem dodává, že nové tituly součástí Fabula Nova Crystallis by mohly být oznámeny brzy.

TGS také přineslanové trailery pro FF XIII a FF Versus XIII - bohužel v tzv. closed mega theatre, z tohoto důvodu zatím není žádné video, kterým bychom se mohli zbavit zvědavosti :) Ale.. jsou zde 2 obrázky, které jsou s největší pravděpodobností pořízené ze Star Ocean 4 traileru.Proč o nich mluvím? Některí fanoušci, kteří měli možnost shlédnout trailery v closed theatre, tvrdí, že se jedná o screeny právě z FF XIII.. Kde je pravda se dozvíme až v době, kdy budeme moci trailer sami shlédnout ^_-

Zde jsou zmiňované screeny:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Zdroj: FF Insider
» Crisis Core - nová videa
Datum: 25.09.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2219
Sekce: Final Fantasy VII: Crisis Core
Hry Final Fantasy VII: Crisis Core má v Japonsku nejen skvělý start, co se týče prodeje (486 659 her k datu 21.9.2007), ale navíc zvedla prodej handheldu PSP. A to dokonce na šestinásobek. Vše je dobře patrné z následujícího seznamu prodejnosti, který najdete na konci této novinky.A u FF VII: CC ještě zůstaneme. V celé novince máte možnost shlédnout 4 skvělá videa ze hry. Jedno z videí (konkrétně to první) je anglicky namluvené preview. Dozvíte se zajímavé informace, např. že ve hře se nevyskytuje světová mapa a hra je členěna na mise (podobně jako tomu bylo u FF X-2).

95.487 Sony PSP
79.974 Nintendo DS
26.181 Nintendo Wii
13.128 PlayStation 2
13.101 PlayStation 3
1.243 Xbox 360
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.