» FF XIII: rozhovor s tvůrci
Datum: 26.11.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2034
Sekce: Final Fantasy XIII
Japonský Dengeki Magazine si domluvil interview s Tetsuya Nomura a Yoshinori Kitase a probrali společně budoucí projekty série Final Fantasy na PS3. Hlavním tématembyla samozřejmě Final Fantasy XIII, ale předtím se probírala jedna z nejoblíbenějších postav série vůbec - ano, Cloud ^__^ Na dotaz, zda je již Cloudův příběh celý, Nomura řekl, žese nyní plně věnuje FF Versus XIII, ovšem dvorní tvůrce příběhů Kazushige Nojima (FF7, 8, 10, 13, Compilation of FF7, KH) dodal, že nechce Clouda opustit, proto prý máme čekat další titul (že by dalši kompilace, tentokrát na PS3? :) )

Nomura poté směroval rozhovor k FF Versus XIII - konkrétně byla řeč o Airships a World map, které se ve hře nejspíše objeví. "Další den jsem viděl test Airship, létající světovou mapou. Připadalo mi to, jako kdybych viděl znova pravou Final Fantasy po dlouhé době. Ovšem díky tomu, že vše vypadá velice realisticky, museli jsme se začít zabývat otázkou měřítka. Je to v podobné velikosti jako v předešlých FF hrách, ovšem tak rozsáhlé, že nemůžete dojít do prvního města."

Tetsuya Nomura, režisér FF Versus XIII, poté prozradil, že v teamu je několik velice zvučných jmen, ale konkrétní jména uvést nechtěl. Co uvšem již víme je, že Shimomura se postará o hudbu, Kitase o produkci, takže otázkou je přííběh - Watanabe nebo Nojima? Kdo ví, uvidíme :) Nomura též prozradil, žese dočkali určité pomoci od FF XIII týmu samotného a že to posunulo vývoj hry velice kupředu a velice zkrátilo dobu, kterou si budeme ještě muset na titul počkat. Tím rozhovor končí, uvidíme, co nám přinese blížící se Jump Festa v prosinci, kde bychomse prý měli dočkat nového traileru a obrázků.

Zdroj: FF Insider
» FF IV DS: Nové wallpapery
Datum: 05.11.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3218
Sekce: Final Fantasy IV
20. prosince se dočkají všichni fanoušci Final Fantasy v Japonsku nového remaku SNES klasiky Final Fantasy IV. A proto není divu, že necelé 2 měsíce před vydáním firma Square-Enix chrlí nové a nové materiály. Tentokrát je to 6 nových wallpaperů. Opět nalinkuji původní zdroj, abych udělal menší protisluřbu skělé FF stránce, odkud wally pocházejí.

edit: obrazky bohuzel z puvodnich stranek zmizely
» Web slaví 5. narozeniny!
Datum: 24.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2993
Sekce: Updates
Jelikož mi posledních pár dnů téměř nefunguje internet, došlo ke spoždění s touto informací, neboť narozeniny web oslavil včera ^__- Je tomu již přesně 5 let, co jsem poprvé spustil webFinal Fantasy Best. Za tu dobu jsem vysřídal 6 designů a 1x se stěhoval na jiný hosting. Podrobnou historii ohledně webu popíšu v nové sekci, kterou během několika málo dní spustím :)Každopádně.. Chci moc a moc popřát všem fanouškům a čtenářům tohoto webu za přízeň, kterou mu návštěvami projevují a přeju webu (týmu lidí, kteří se na něm podílejí), aby se dálrozrůstal. A také aby mě neopustilo ono nadšení, s kterým Vám, fanouškům série Final Fantasy, web připravuji ^_^
» Nové FF TA2 video + scany
Datum: 20.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1832
Sekce: Final Fantasy Tactics Advance 2
5 dní zbývá do zahájení prodeje Final Fantasy Tactics A2 - The Sealed Grimoire v Japonsku. Proto byla nyní do japonských televizí nasazena nová reklama, na kterou se samozřejmě můžetepodívat na konci této novinky. Spolu s novým videem si můžete prohlédnout nové scany. Njoy!

» Nové FF TA2 Wallpapery
Datum: 16.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3131
Sekce: Final Fantasy Tactics Advance 2
Oficiální japonská stránka hry Final Fantasy Tactics A2: The Sealed Grimoire byla aktualizována a kromě jiného přinesla i 3 nové wallpapery, které se nesou v duchu těch již zveřejněných,ovšem to jim neubírá na kráse ^__- Samozřejmě si je na konci novinky můžete stáhnout a nebo alespoň prohlédnout. Přípomeňme, že japonské vydání hry se blíží každým dnem - a to doslova.Již 25.10. si hru bude moci zakoupit každý japonský hráč vlastnící NDS, na kterou hra vychází.» Nový Final Fantasy titul! Update
Datum: 11.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2815
Sekce: Updates
Na japonské "Nintendo Conference 2007" byla oznámena nová hra ze série Final Fantasy Crystal Chronicles (v které všechny její hry vyšly pouze na platformy Nintenda). Jak je novým FF trendem, i tato hra má předlouhé jméno (zatím zřejmě neoficiální) "Final Fantay Crystal Chronicles: The Little King and the Promised Land" a je připravována pro konzoli Wii.Prvních pár screenshotů si můžete prohlédnout na konci této novinky. Taktéž přikládám seznam dosud potvrzených autorů hry. Enjoy!


Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Producent: Toshirô Tsuchida (Front Mission-Reihe)
Režisér: Kenichirô Yuji (Front Mission Online)
Autor scénáře: Motomu Toriyama
Design hlavních postav: Yasuhisa Izumisawa (FFCC: Ring of Fates)
Skladatel: Kumi Tanioka
Umělecký režisér: Toshiyuki Itahana
Výkonný producent: Akitoshi Kawazu

UPDATE: Podařilo se mi zjistit, že hra bude ke stažení na WiiWare (online shop pro majitele Wii konzolí) za 1500 bodů a jedná se tedy o hru, která jako samostatný titul nevyjde. A co více, FF CC: TLKATPL bude Wii exclusive = nezahrajete si jí nikde jinde. Datum vydání je přeběžně stanoveno na březen 2008 v Japonsku. A když už jsem u updatování novinky - přikládám 2 nové obrázky.
» FF TA 2 - nová videa a sekce
Datum: 08.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1817
Sekce: Final Fantasy Tactics Advance 2
V Japonsku dne 25.10 vyjde Final Fantasy Tactics A2, a proto se není čemu divit, že nás Square-Enix zaplavuje informacemi o hře ^__^ Pokračování velice dobře hodnocené (a zároveň prodávané) hry Final Fantasy Tactics Advance (pro GBA) nese podtitulThe Sealed Grimoire a nyní máte možnost prohlédnout si oficiální TGS trailer ve velice dobré kvalitě. V úvodní části je nám předložen prolog ke hře (žel v japonštině :D) a v té druhé jsou nám představeny postavy (ve hře se setkáme i s Vaanem a Penelo) a předevšímboje - ty vypadají velice poutavě. Druhé video odhaluje vyvolání summonů (velice efektní!). Dostupné informace + wallpapery si můžete prohlédnout v nové sekci.

» FF T: The War of the Lions - vydání­
Datum: 06.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1827
Sekce: Final Fantasy Tactics
Včera, 5.10.2007, se hráči v Evropě konečně dočkali vydání hry Final Fantasy Tactics. Stalo se tak po více než deseti letech od jejího původního vydání v Japonsku pro PSone. Doufejme, že se bde hra dobře prodávat a co především - že budehráče bavit tak, jako bavila Japonsko a Ameriku před lety. Dostupné informace + wallpapery najdete v nové sekci věnované právě této hře ^__^
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.