» FF XII: 4 nové sekce
Datum: 09.11.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3993
Sekce: Final Fantasy XII
Po delší době se web dočkal rozšíření obsahu. Tentokrát došlo k velikému updatu sekce Final Fantasy XII. Tomkiss napsal skvělou recenzi, popis hlavních i vedeljších postav a popis soudců, kteří v příběhu hry hrají důležitou roli. Tímto mu chci moc poděkovat, že webu poskytl své texty, které jsem lehce upravil (gramaticky, stylisticky, občas i obsahově) a přidal do textů obrázky, aby se bylo i na co dívat. Díky!

Souhrn nových sekcí Final Fantasy XII:

+ Recenze hry
+ Popis hlavních postav
+ Popis vedlejších postav
+ Soudci (Judges)
» FF XIII: Nové obrázky
Datum: 30.10.2008, Autor: XLightning, Zhlédnutí: 3411
Sekce: Final Fantasy XIII
Přinášíme vám nové screenshoty z této nadcházející hry! Myslím, že se máme na co těšit! Obrázky ukazují zcela novou postavu - tajemná dívka zahalená v kápi, která jde spolu s vojáky k další neznámé postavě (zmiňovala jsem se o ní v minulé novince o FF XIII a byl přidán i obrázek). Vojáci nesou nějakou truhlu, co je v ní je zatím otázkou. Na dalším obrázku je postava Snow, který musí spolu s Lightning čelit nepříteli. Některé screenshoty tu už byly, tyto co sem dávám jsou ale o něco větší a můžeme si tak lépe prohlédnout zpracování hry:
Zdroj: ffinsider
» FF Agito XIII: nové screenshoty
Datum: 28.10.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3127
Sekce: Final Fantasy Type-0
Abychom přinesli všechny novinky, týkající se Fabula Nova Crystallis, tak nesmíme zapomenout ani na PSP odnož Agito XIII. Dnes se budeme zabývat novými obrázky - jsou z japonského herního magazínu a v lepším rozlišení, než byly na původních scanech. A co nám nové obrázky přinášejí za informace ohledně hry Final Fantasy Agito XIII?


Na 1. screenshotu vidíme bojovou obrazkovku, z které lze vyčíst, že klasické příkazy jako útok, magie atd. se nebudou vybírat pouze z menu (které přítomné je), ale pro útok bude sloužit tlačítko x, pro magii čtvereček atd. Odhaduje se, že systém ovládání bude podobný s hrami Kingdom Hearts. Budeme mít mořnost ovládat až 3 postavy najednou, což je po FF VII: CC příjemná změna.


2. screnshot nám ukazuje bojovou simulaci podobnout té, která byla např. v úvodní FMV k Final Fantasy XII. Tam sloužila jako demonstrace politické a válečné situace dané doby. To by v tomto případě mohlo platit také, viz. příběh, o kterém si můžete přečíst v sekci FF Agito XIII.


Předposlední obrázek nám ukazuje partu hrdinů, jak jsme je mohli vidět již na propagačním plaktáu, o kterém jsme nedávno informovali. Zobrazuje nejspíš členy magické školy, kteří budou bojovat proti okupaci sousedním státem.


O posledním obrázku se můžeme pouze dohadovat. Může se jednat o summona (kteří mají hrát významnou roli v příběhu Agito XIII) a nebo o nějakého bosse. Těžko říct. Tím končí dnešní putování po nových obrázcích z hry FF Agito XIII a můžeme se jen těšit na další z nich + informace o této velice zajímavě vyhlížející hře.
Zdroj: FF Insider
» FF VII: Nová trička v S-E store!
Datum: 27.10.2008, Autor: XLightning, Zhlédnutí: 5078
Sekce: Final Fantasy VII
Ano, slyšeli jste správně! Společnost Square-Enix umístila několik Final Fantasy VII triček do svých obchodů v Japonsku (pouze). V nabídce mají jedno triko Final Fantasy VII a druhé Final Fantasy VII: Advent Children, takže si fanoušci můžou vybrat. Každé triko stojí ¥ 5,200, což je opravdu tučná částka na jedno triko, takže bych koupi doporučila spíše extrémním fanouškům této hry. Dávám zde odkaz, kdyby někdo měl zájem zakoupit si toto triko (stránka je v japonštině) stačí kliknout na obrázek nebo link:

» FF Versus XIII : Nové screenshoty
Datum: 25.10.2008, Autor: XLightning, Zhlédnutí: 3481
Sekce: Final Fantasy XV
O tomto titulu Final Fantasy přibývá stále více informací. Konečně byla zveřejněna celá jména hlavních dvou postav - princovo celé jméno je Noctis Lucius Caelum (v překladu "noc, světlo, obloha"), ve hře budou používat hlavně zkráceně Noct a jméno hlavní ženské postavy je Stella Nox Fleuret. Tvůrci také uvedli, že povahy obou postav se dosti liší. Zatímco Stella je otevřenější k lidem, Noct je tichý a dost plachý, i když ne nespolečenský. Akorát své pocity dokonale skrývá. Tady už jsou screenshoty ze hry - na prvních dvou jsou obě hlavní postavy a na těch ostatních je ukázána scéna, kde se poprvé Stella s Noctem setkají:» FF XIII : Nové screenshoty
Datum: 25.10.2008, Autor: XLightning, Zhlédnutí: 3307
Sekce: Final Fantasy XIII
Zde jsou nové screenshoty, které nedávno zveřejnil japonský časopis Famitsu. Obrázky ukazují záběry ze hry. Je tam ukázána postava známá dříve jako Mr. 33 cm, nedávno se ale zveřejnila jeho jméno, a to Snow Villiers. Na ruce má tetování, které je nějak spojeno s jeho schopnostmi. Poslední obrázek ukazuje zcela novou postavu, která nebyla nikde k vidění a mohla by být záporná postava, jelikož vojáci (v traileru bojovali proti Lightning) před ní vypadají, jakoby ji poslouchali. Nic bližšího zatím není známo, ale hned jak bude, tak vás určitě budeme informovat! A ted ke zmíněným screenshotům:» Web slaví šesté narozeniny!
Datum: 25.10.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2996
Sekce: Updates
Jak vám titulek napovídá, web slaví šestý rok své existence. Naprostou náhodou jsem si dnes procházel prastaré soubory z roku 2002, které mám stále v PC a našel jsem zcela prapůvodní verzi webu. K mému překvapení jsem zjistil, že jsem o 2 dny zmeškal narozeniny webu :) Ale nikdy není pozdě napravovat staré chyby, proto je tu tato novinka.

Rád bych poděkoval všem návštěvníkům webu za návštěvy, komentáře k novinkám a také všem členům fóra, které se pomalu, ale jistě probouzí k životu. Díky vám má smysl takový web dělat. Děkuji!! Komu bych obzvláště rád poděkoval je tým, který se na tvorbě webu podílí. Jmenovitě _Thr_, díky kterému je web dnes na mnohem vyšší úrovni díky php. Díky ti! Také dík Tidusovi, který napsal několik pěkných článků. A věřím, že až zase za rok budu opět rekapitulovat uběhlý rok, tak přibyde další člověk, kterému budu děkovat za pomoc. A tou je XLightning, která je ode dneška členkou FF Bonusweb týmu.

Ještě jednou velké díky všem, váš webmaster.
P.S.: Zde máte odkaz na prapůvdní stránky Final Fantasy Best - verze první.

» FF Agito XIII: první trailer!
Datum: 12.10.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3085
Sekce: Final Fantasy Type-0
Tokyo Game Show byla událost bohatá na nové informace ze světa Final Fantasy a přinesla s sebou i některé nové trailery, které pomalu pronikají na internet. Jeden, který vám dnes přináším se týká Final Fantasy Agito XIII. Tato hra, která je již plánovaná pouze pro PSP (verze pro mobilní telefony byla zrušena), byla vždy na okraji mého zájmu. Tento trailer však ukazuje povahu hry.. Trailer vypadá neuvěřitelně! Hra nevypadá jako žádná hříčka typu Chocobo Dungeon, ale jako plnohodnotné, vysokorozpočtové RPG! Jsem opravdu nadšený a myslím, že hra mi dodá chuť pořídit si vlastní PSP. Po vynikající Final Fantasy Tactics a Final Fantasy VII: Crisis Core se nám nejpíše dostane dalšího hitu. No posuďte sami.
edit: V souvislosti se změnami byla předělána sekce Final Fantasy Agito XIII.
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.