» FF XIII: Nový anglický trailer!
Datum: 03.06.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2162
Sekce: Final Fantasy XIII
E3 nám přineslo další úžasný trailer na Final Fantasy XIII pro PS3. Obsahuje kompletní anglické namluvení, anglické menu a co více - spoustu nových scén, záběrů, ukázkek bojů (se třemi postavami najednou), summonů (Odin, Shiva) a celkově je trailer zajímavý, neboť se neodehrává na jednom místě jako většina předešlých trailerů. Osobně už se nemůžu dočkat, až se FF XIII dostane do Evropy, někdy v roce 2010.

» FF XIII: anglické video, Odin
Datum: 02.06.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2248
Sekce: Final Fantasy XIII
Final Fantasy XIII se také představila na E3 a to ve verzi pro Xbox360 a s anglickým dabingem! Hlas Lightning se mi dost líbí, myslím, že jí sedí. Co se týče hry, v traileru je ukázán první summon v akci - Odin. Vše vypadá perfektně - jeho přivolání, pohyby, vzhled.. Myslím, že se máme na co těšit! Velice pozitivní zpráva z videa je i ta, že hra by měla vyjít na jaře roku 2010! Myslím, že tak rychle to nikdo z nás nečekal :)

» Final Fantasy XIV oznámena!
Datum: 02.06.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1829
Sekce: Final Fantasy XIV
Herní veletrh E3, který se koná v těchto dnech v USA, přinesl nečekané oznámení - začátkem roku 2010 vyjde v Japonsku hra Final Fantasy XIV. Zní to neuvěřitelně? Ale je to tak. Pro mě ovšem tady dobré zprávy končí - bude se jednat o duchovního nástupce FF XI, tedy MMORPG hra a to exkluzivně pro PS3 a PC. Obrazový materiál a bližší info snad brzy.

Update:FF XIV má již i své oficiální stránky s několika sceenshoty, trailerem a trochou informací. http://eu.finalfantasyxiv.com/Zdroj: f-f.de
» Nomura zpátky u FF Versus XIII
Datum: 30.05.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2719
Sekce: Final Fantasy XV
Velice pozitivní zpráva z Japonska dorazila prostřednictvím Famitsu magazínu, kterému Tetsuya Nomura poskytl rozhovor. Nejdůležitější částí rozhovoru byla pasáž, ve které vysvětlil, že jeho výpomoc na FF XIII již skončila (především na designu) a nyní se vrací zpět k rozdělané FF Versus XIII, jejíž je režisérem. V této (prozatím) PS3 exkluzivní hře nyní finišují práce na bojovém systému a mapě světa (tak, jak jí známe ze starších dílů FF). Ta je prý tak velká, že si sám nepamatuje, kde je první lokace. Mapu světa popisuje jako velice podobnou té z FF VII.

Další část rozhovoru se týkala vzhledu měst, která budou všechna ve dvou verzích - denní a noční, v závislosti na tom, v jakou denní dobu město navštívíte. Další zajímavou informací je fakt, že na FF Versus XIII pracuje jednak tým, který stojí za hrami Kingdom Hearts I & II a navíc mnoho členů původního FF VII a VIII týmu.

Hra Final Fantasy Versus XIII zatím nemá datum vydání pro Japonsko a odhaduje se zhruba rok po vydání FF XIII. Tedy nejříve koncem roku 2010. A co Evropa? Odhadem půl roku poté, takže času zatím více než dost :)

Final Fantasy Versus XIII
» Final Fantasy XI na PS3!
Datum: 30.05.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1963
Sekce: Final Fantasy XI
Společnost Square-Enix oznámila, že herní svět Vana'diel se představí hráčům vlastnící konzoli PS3. Takové oznámení je velice vítanou zprávou pro celou hru, která se tak jistě dočká skvělého oživení. Celý herní svět se tím stane velice unikátním, neboť spojí hráče PS2, PC, Xboxu360 a nyní i PS3. Zatím není jasné, zda FF XI pro PS3 bude celá předělaná nebo se bude jen jednat o port jedné z verzí. O dalším vývoji vás budeme samožrejmě informovat.

» Dissidia: FF - USA debut
Datum: 26.05.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3051
Sekce: Dissidia: Final Fantasy
Dissidia: Final Fantasy, která se v Japonsku stala nesmírně populární a prodalo se jí přes 930.000 kusů se právě chystá na své uvedení v USA. Chystá se dokonce nové balení PSP, které bude obsahovat konzoli ve verzi Mystic Silver PSP-3000, hru Dissidia: FF, Final Fantasy 7: Advent Children UMD a 2GB pametovou kartu. Na speciální

A ještě taková specialitka USA vydání - hra bude obsahovat speciální oboustraný obal, takže si budete moci sami vybrat, zda chcete mít na obalu klaďase a nebo záporáky :) Nic zásadního, ale zajímavý nápad to určitě je. Dissidia Final Fantasy vychází v USA 25.srpna tohoto roku, ne dlouho poté nás čeká vydání v Evropě.

» FF XIII: V Evropě koncem roku 2010?
Datum: 07.05.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2418
Sekce: Final Fantasy XIII
Japonský producent hry Final Fantasy XIII Yoshinori Kitase promluvil o datu vydání FF XIII pro Evropu. Uvedl, že by se hráči starého kontinentu měli dočkat za méně než rok po vydání FF XIII v Japonsku. Kitase si prý uvědomuje, že prodlevy mezi vydáním her Final Fantasy v Japonsku a Evropě byly vždy minimálně rok a nyní pracují na zminimalizování této prodlevy.

Dokonce již začly práce na anglických textech a dabingu, což je velký krok dopředu, neboť to se tradičně dělo až po vydání hry v Japonsku. Tím pádem se s tím v případě FF XIII začlo o celý půl rok dříve. Jedinou brzdou ve vydání se tedy zdá být port hry na Xbox360, pro který hra vyjde také a na němž se začne pracovat až po vydání PS3 verze v Japonsku. Stay tuned for more news :)

Final Fantasy VII: Advent Children Complete je vonku a za prvý deň sa v Japonsku predalo vyše 100k kusov. Film prichádza vo FullHD 1080p s Dolby TrueHD 5.1. Na disku taktiež nájdete nové trailery, ktoré ste mohli zhliadnuť v predošlej novinke a OVA - On the Way to a Smile týkajúce sa Denzela. Podľa Blu-Ray.com by sa mala už 2. júna dostať na trh americka verzia, ktorá by mala byť obohatená o anglický a francuzsky dabing + nejaké tie titulky, a americké eshopy, už samozrejme spustili pre-order :) Ostáva už len dúfať ze EU verzia sa k nám dostane v podobne blízkom čase.

Final Fantasy VII: Advent Children Complete cover
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.