» FF XIII: Nové informace
Datum: 19.08.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2196
Sekce: Final Fantasy XIII
V-Jump, japonský herní magazín, který před pár dny odhalil i jméno Yaaga, nám nachystal zajímavý přídavek - jméno hlavní ženské anti-hrdinky. Její jméno je "Jill Nabato" a jedná se o onu dlouhovlasou ženu s brýlemi, která byla vidět v traileru z výstavy E3. Možná si jí budete pamatovat díky její cool hlášce "For every task there is a perfect tool" (na každý úkol existuje perfektní nástroj). Na scany + Jill se můžete podívat na konci novinky. Nyní ještě pár informací ohledně summona Odina. Podobně jako Snow může nasednout na Shivu (Shivy, abych byl přesný), jakožto na motorku, tak Lightning bude moci osedlat Odina. Ano, vyleze mu na hřbet šestinohého koně a bude moci vykonat některý ze speeciálních útoků, jejichž jména zní trochu absurdně: Roaring Sword, Vacuum Breaker, Heavenly Thunder a nesmí chybět ani legendární Zantetsuken.

Zdroj: f-f.de
» FF XIII: Jméno nové postavy
Datum: 15.08.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2370
Sekce: Final Fantasy XIII
Final Fantasy XIII se pomalu, ale jistě blíží (datum vydání sice stále známé není, ale pro Japonsko platí termín zima 2009) a tak informací přibývá. Dnes se podíváme na novou postavu, která dostala jméno Yaag Rosch. Jak vypadá se můžete podívat na scanu pod tímto textem. Jedná se o muže, kterého sme měli možnost vidět v E3 traileru a s největší pravděpodobností se jedná o důležitého záporáka. Tvůrci jeho roli přirovnávají k Turks z FF VII nebo také k Seymourovi z FF X (nějaká podobnost by tam byla, co?). Přikládám ještě nové screenshoty ve velkém rozlišení, na kterých sou ukázky z boje, rozhovorů atd., vše v plné velikosti.

Yaag Rosch Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots
Zdroj: f-f.de
» FF CC: Crystal Bearers Gameplay
Datum: 13.08.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2840
Sekce: Updates
Crystal Bearers, další díl spin-off série Crystal Chronicles, se opět hlásí o slovo. Tentokrát nám kuchaři ze Square-Enixu nachystali koktejl příběhové a gameplay části hry. Musím se přiznat, že mě trailer poněkud vylekal.

Hra totiž působí jako jedna velká minihra s nicmoc grafikou, lacinou hudbou ve stylu FF X-2 a uječeným dabingem podobného ražení a už teď je vidět, že bude problém s natáčením kamery. Hra byla více než rok považována za mrtvý projekt, o kterém společnost S-E zcela mlčela a ať už v S-E napadlo se k projektu vrátit kohokoliv, měl si to pořádně rozmyslet - hra to bude v mých očích úplně zbytečná. Ovšem Wii je nejprodávanější konzolí současnosti, takže mít na ní hru je zcela předpokládaný tah. Doufejme, že hra brzy vyjde a vývojáři se budou spíše věnovat plnohodnotné sérii, než CC odnoži.


English: Crystal Bearers, another spin-off game from the Crystal Chronicles series, is drawing attention to itself once again. In the video above this text you can watch several parts of the story line, all in Japanese, along with the gameplay of the upcoming title. To be honest - it seems to be pretty cheesy. Personally, I'm not a big fan of the whole Crystal Chronicles series and particulary this video proves what are the biggest drawbacks of the whole project - poor graphics (it's being produced for Wii after all), mini-game oriented and loud voice acting (which reminds me of FF X-2 a lot). I hope the game will be realesed soon and the producers will be able to give a hand with serious projects as for example FF XIII. Is there anyone truly anticipating this game?
» Nová verze webu!
Datum: 12.08.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1872
Sekce: Updates
Vítejte na nové verzi webu Final Fantasy Bonusweb! Po desítkách hodin práce je tu nový design, kódování, přepracované sekce a mnohem více. Ovšem je tu pár věcí, na které je třeba vás upozornit - ne všechny sekce zatím fungují tak, jak by měli. Pracujeme na tom celé dny, takže během několika příštích dnů by se mělo vše doladit tak, aby s tím již nebyly problém.

Chtěl bych touto cestou _moc_ poděkovat mému kamarádovi Thr, který se zasloužil o mnoho věcí, co se týče kódování. Bez něj bych těžko novou verzi webu zprovoznil :) Doufám, že si užijete nový design a vychytávky, které web přináší a doufejme, že jich bude víc, než nových bugů :))

Pokud narazíte na nějakou vážnou chybu, napište buďto na fórum a nebo pod tuto novinku do komentářů. Díky za pochopení a přeju vám příjemné brouzdání novým webem ^^
» FF: Gaiden, nový titul pro NDS!
Datum: 09.08.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2920
Sekce: Final Fantasy: Gaiden
Final Fantasy je série neomezených možností, a proto se na nás chystá již další spin-off hra. Tentokrát se jmenuje Final Fantasy: Gaiden (4 Warriors of Light) a zahrát si jí budou moci majitelé konzole NDS. Square-Enix tedy rozjíždí další odnož hlavní série. Podle tvůrců to má být klasická Final Fantasy, s jednoduchým příběhem, pohádkovým vzhledem a zajímavým bojovým systémem (založeném na osvědčeném job systému). Obrázek o hře si můžete udělat po shlédnutí videa, které přikládám.

» Final Fantasy XIV novinky
Datum: 02.08.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 10106
Sekce: Final Fantasy XIV
Jak jsme již informovali, na herním veletrhu E3 2009 byla nečekaně oznámena hra Final Fantasy XIV, která bude nástupcem FF XI, tedy MMORPG (online). Tvůrci se trochu rozpovídali a uvedli na pravou míru několik detailů. Pojďme si je překledně shrnout:
 • svět hry se bude jmenovat Haiderin, Eorza je pouze jednou z částí tohoto světa
 • herní svět FF XI je větší, než Eorza, ale vzhledem k okolnostem se dá očekávat, že ve výsledku bude Haiderin (tedy herní svět FF XIV) mnohem větší než Vana'diel
 • rasy budou sice velmi podobné, jako ve FF XI, ale např. rasa Galka se takto nebude jmenovat a bude vypadat trochu odlišně, ačkoliv spojitost mezi nimi bude zcela zřejmá
 • tentokrát postavy nebudou získávat žádné zkušenosti (EXP), ani nebudou zvyšovat svojí úroveň (Lv), růst postav bude probíhat zcela jinou cestou (více přirozenou), tak aby noví hráči mohli projít jakýmkoliv questem a nebo aby mohli vyzkoušet různé věci prakticky v jakémkoliv stádiu hry
 • hra bude obsahovat hluboký příběh, přítomné budou opět cut-scény
 • systém hry bude čerpat z Job systému, velký důraz bude kladen na zbraně
 • celkový růst postav má být zcela jiný, než jsou hráči MMORPG zvyklí
 • Square-Enix plánuje do hry zakomponovat bitvy obrovských rozměrů, ale primárně bude boj probíhat obvykle proti jednomu soupeři najednou
 • hráči by se měli jak bavit zabíjením monster v partách a plněním questů, ale zároveň bude hra stejně zábavná i solo
 • oficiální soundtrack hry bude kompletně v rukou Nobuo Uematsu
 • trailer na hru prý obsahuje skrytou zprávu
 • tvůrci hry neskromně hovoří o předefinování žánru MMO her :)
» FF XIII: Nová postava!
Datum: 16.07.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3742
Sekce: Final Fantasy XIII
Dnes byla odhalena nová postava pro Final Fantasy XIII. Představena byla v japonském magazínu Weekly Shonen Jump a jmenuje se Hope (příjmení má být Estheim, ale zatím to nebylo potvrzeno) a je to mladě vypadající blonďák, který se již mihl v několika trailerech. Podle prvních informací jeho zbraní bude bumerang, má být trochu vznětlivé povahy a bude mít konflikt se Snowem, kvůli kterému spadla matka Hopa z mostu - kolize mostu byla k vidění v demu, které bylo součástí Final Fantasy VII: Advent Children Complete. Více nových informací zatím není, ale jakmile budou, jistě se zde objeví :)

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
» FF XIII: rozšířený trailer
Datum: 03.06.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2188
Sekce: Final Fantasy XIII
Aby toho nebylo málo, objevil se nový trailer k FF XIII v japonštině s anglickými titulky, který je též k vidění na oficiálním webu hry. Jedná se o původní trailer z webu, ale rozšířený o další minuty, spoustu děje a jednou velice zajímavou scénou, kde Snow dostane 2x pěstí od Lightning. Myslím, že celý, přes 7 minut dlouhý, trailer stojí za shlédnutí!
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.