» FF XIII: Nový trailer
Datum: 28.09.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3577
Sekce: Final Fantasy XIII
Na oficiálních stránkách hry Final Fantasy XIII se objevil nový trailer, ke kterému běželo několik dní odpočítávání. Trailer je naprosto fantastický a určitě vás svým způsobem dojme, i přesto, že je japonštině. Jestli někdo měl o hře FF XIII pochyby, tak nyní ho musely všechny opustit. Posuďte sami.
P.S.: Doporučuji si trailer rozkliknout a zvolit si HD formát, protože video je na youtube v největší možné kvalitě.

» FF XIII: další várka videí
Datum: 25.09.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2185
Sekce: Final Fantasy XIII
Zajímá vás, jak vypadala 2 dema FF XIII na TGS ve vysoké kvalitě a se všemi cutscénami? Tak se podívejte na 2 odkazy, které vidíte pod novinkou, obsahují opravdu dechberoucí záběry, leč bez zvuku, který byl pouštěn hráčům přes sluchátka. Grafika hry vypadá naprosto neuvěřitelně, cutscény mají spád a celkově hra je prostě od pohledu extra třída. Videa mají dohromady více jak 14 minut, takže je na co se dívat. Dost řečí, rychle k videím!

» Final Fantasy VIII na PSN!
Datum: 24.09.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1815
Sekce: Final Fantasy VIII
Na Tokyo Game Show došlo k oznámení, že hra FF VIII vyjde na PSN (PlayStation Network), takže si jí budou moci stáhnout a zahrát majitelé PSP a PS3. Když na PSN vyšla před nedávnem FF VII, tak se dlouho držela na špici nejstahovanějších her a těšila se tak znovu zájmu fanoušků. Nyní dochází i na FF VIII a to zatím v Japonsku, ale USA / EU budou brzy následovat. Celá hra má 1,8 GB a pořídíte jí za 1.500 Yenů (cca 280 kč).
» FF CC: Crystal Bearers: nový trailer
Datum: 24.09.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1785
Sekce: Updates
První přírůstek série Final Fantasy na Wii se již blíží svému vydání v Japonsku, a proto se není čemu divit, že se na TGS 09 objevil nový trailer na tuto (mini)hru. Vidět můžete spoustu aspektů hry - podivné hříčky, na kterých bude postaven gameplay hry. Od přenášení rotujících Cactuarů nad hlavou, po řízení chocobých spřežení a houpání se na různých tyčích se máme možnost séznámit i s příběhem hry, ve kterém nebudou chybět děvčata v bikinách. Cítíte trochu despektu z mého popisu traileru? Ano, je tam schválně. Tahle hra prostě vykrádá FF, jak může a já tajně doufám, že hra komerčně propadne a S-E si podobně připitomělé hry pro příště odpustí.

» FF XIII: 3 nová gameplay videa
Datum: 24.09.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2171
Sekce: Final Fantasy XIII
Hlavním tahounem letošní Tokyo Game Show je pro Square-Enix jednoznačně hra Final Fantasy XIII, která se již za necelé 3 měsíce představí japonskému hernímu publiku. Proto se S-E vytasilo s novým demem, které obsahuje téměř všechny prvky hry, která je - dle tvůrců - ve fázi konečných úprav, a proto by se od dema příliš lišit neměla. Ovšem jeden důležitý prvek hry v demu záměrně neuvidíte, má zůstat překvapením. Odhadoval bych, že tímto prvkem by mohly být "gambity", které by se v nové podobě ve hře měly vyskytovat. Na videích si prohlédněte skvělé souboje, obohacené o vyvolávání summonů (Shiva + Odin). Jediné, co se mi na posledních videích příliš nezamlouvá, je celkem chaotická kamera, která např. při tzv. "Optima change" postav občas směřuje na nohy jiných postav, které stojí před nimi. Doufejme, že tento nedostatek bude odstraněn.edit: třetí video bylo z youtube bohužel odstraněno
» FF XIV: Nový trailer
Datum: 24.09.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1791
Sekce: Final Fantasy XIV
Na letošní Tokyo Game Show byl k vidění nový trailer na hru Final Fantasy XIV, který se chystá k vydání již v první polovině příštího roku pro PS3 a Windows. Nad verzí pro Xbox360 stále visí otázník, ale dle mého je více než pravděpodobná. Co je k novém videu k vidění? Trocha FMV sekvencí a trocha záběrů z enginu hry, ovšem žádnou "pravou" gameplay ve videu neuvidíte. Ale je dost možné, že se brzy objeví další video, které by samotnou gameplay mohlo obsahovat.

» Celkový update webu dokončen
Datum: 22.09.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1956
Sekce: Updates
Po dlouhých téměř 2 měsících nekonečných prací je web kompletně v nové verzi. Do dnešního dne se vám občas mohlo stát, že jste navštívili některou ze sekcí webu a ta se vám objevila ve starém designu. To by mělo odteď být minulostí, neboť vše je již zcela hotovo. Jelikož se v průběhu obrovského updatu přidalo mnoho nových sekcí a některé byly kompletně předělané / doplněné o nové info, tak zde přikládám výpis všech změn, aby vám neuniklo nic z novinek, které web nabízí.

Chtěl bych MOC poděkovat všem, kteří se na těchto úžasných sekcích podíleli, jmenovitě Leon, R-e-n a Yuna. Věnovali do nich mnoho svého času a energie a pomohli webu rozšířit obsah webu, který považuji za nejdůležitější aspekt webu. Na závěr ještě malé info, jaké novinky vás v budoucnu čekají: Final Fantasy... Zobrazit celou novinku
» FF XIII: Anglická verze v březnu 2010
Datum: 17.09.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 5308
Sekce: Final Fantasy XIII
Japonská FF XIII Premiere Party skončila již před týdnem, ale server gametrailers.com uploadnul na své stránky otitulkované záběry, které na akci pořídili. Nejzajímavější zprávou, která se pro nás Evropany na party objevila, je potvrzení šéfa projektu Kitaseho, že hra vyjde 3 měsíce po vydání v Japonsku, tedy v březnu roku 2010. Jsou to jeho vlastní slova, takže můžeme doufat, že se nevyskytnou žádné problémy a termín bude dodržen. Jako bonus přikládám odkaz na videa z akce + 2 nové scany z japonského magazínu V-Jump.

Odkazy na videa:
Nové scany:
Serah - Final Fantasy XIII Serah - Final Fantasy XIII
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.