» FF XIII: 4 nové tracky z OST
Datum: 01.11.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2015
Sekce: Final Fantasy XIII
Zajímá vás, jak bude znít Final Fantasy XIII bez Nobua Uematsu? Zde máte 4 ochutnávky z oficiálního traileru, které se objevily na oficiální stránce hry. Myslím, že tentokrát dostanou hráči opravdu vyvážený soundtrack! Doporučuju především Chocobo Theme :))


» Web slaví 7. narozeniny!
Datum: 28.10.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3012
Sekce: Updates
Je tomu již 7 let, co se poprvé na internet dostaly stránky Final Fantasy Bonusweb. Kdysi ještě pod názvem FF Best, učil jsem se html a když sem přemýšlel, o čem by stránky měly být, tak jsem se rozhodl pro Final Fantasy. Na web jsem nezanevřel, staral se o něj dál, přibývali lidé, kteří na něm se mnou chtěli spolupracovat a již 7 let vám přinášíme nejnovější zprávy o Final Fantasy a také všemožné návody a články. Doufejme, že se bude webu dařit dál dobře a že si jeho navštěvovatelé vždy rádi udělají čas, aby se na web podívali.

Na oslavu 7. narozenin jsme spustili stránku na Facebooku, najdete jí na tomto odkazu: Final Fantasy Bonusweb na Facebooku.

A aby toho nebylo málo, tak tu máme několik novinek i na webu. Zde máte jejich seznam, aby vám nic neuniklo. Zároveň vítám v týmu R-e-n, která se pro web zasloužila mnoha krásnými články a v práci bude jistě zodpovědně pokračovat. Good luck! A zcela nová sekce obsahující 6 částí (úvod, popis postav, příběh, ovládání, 99 dalmatinů a wallpapery)
» FF XIII: Nové obrázky
Datum: 28.10.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2325
Sekce: Final Fantasy XIII
Na internetu se opět objevily nové obrázky ze hry Final Fantasy XIII. Vidět na nich můžete jak nově oznámenou postavu Oerba Yun Fang, ale také jejího summona a další zajímavosti.

Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots
» FF XIII: 8 nových HD screenshotů
Datum: 24.10.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2289
Sekce: Final Fantasy XIII
Na internetu se objevilo 8 nových oficiálních obrázků ze hry Final Fantasy XIII a to z anglické verze hry, která vyjde 3-4 měsíce po vydání hry v Japonsku. Je zde např. vidět, že Sazhův summon se v anglické verzi nejmenuje Brunhilde, ale Brynhildr.

Ješte se vynořilo několik zpráv ohledně soundtracku ke hře, ten vyjde v Japonsku 27.1.2010 a bude mít 4 disky, speciální edice o 1 disk ještě více. Cena kompletu bude 5250 yenů.

Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots
Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots Final Fantasy XIII Screenshots
Final Fantasy VII: Advent Children Complete je film, který vyšel na Blu-ray v USA i Japonsku před nějakým časem a mnoho z nás ani nenapadlo přemýšlet nad vydáním v ČR. Ale vše je jinak - film opravdu oficiálně v ČR vyjde a to dne 7.12.2009. Bude obsahovat vše, co ostatní verze filmu a hlavně české titulky.

Jen pro připomenutí - FF VII: ACC je rozšířenou a přepracovanou verzí původního filmu FF VII: Advent Children a obsahuje více jak 20 minut nových scén a vylepšenou grafiku, tak i mimo jiné bonusový 20-ti minutový kreslený film On the way to a smile - Episode: Denzel. Ten popisuje příběh Denzela a vy budete mít možnost zjistit, jak se do filmu FF VII: AC vůbec dostal (protože se mezi postavami ve hře FF VII nevyskytoval).

Díky Yuně za upozornění na vydání filmu v ČR a vy, fanoušci, už můžete předobjednávat, třeba i na linku pod touto novinkou.

» FF XIII: Oerba Yun Fang
Datum: 19.10.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3646
Sekce: Final Fantasy XIII
Pokud jste si mysleli, že krom již známých postav ze hry jich více hratelných nebude, tak jste se mýlili. K sestavě Lightning, Snow, Hope, Vanille, Sazh a Serah nyní přibyla nová postava - Oerba Yun Fang. Ta byla vidět již v posledním traileru, ale tam se zdálo, že je to spíše záporná postava (což se ovšem nemusí vylučovat, nebylo by to poprvé, co se k vám přidá někdo, s kým jste dříve měli konflikt).

Na jednom novém japonském scanu je dokonce vidět, jakého summona bude tato postava mít - samotného krále Bahamuta. A když už jsme u těch summonů - Sazh bude mít ve vlastnictví ohniváka jménem Brunhild, který se bude moci změnit v závodní auto. Ano, zní to celkem hloupě, ale ve hře to snad tak hloupě působit nebude. Na novou postavu, Bahamuta, Brunhilda a další obrázky se můžete podívat pod touto novinkou. Připomeňme, že hra Final Fantasy XIII vychází dne 17.12.2009 v Japonsku.

Final Fantasy XIII scan
» FF XIII: Episode Zero
Datum: 12.10.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2230
Sekce: Final Fantasy XIII
Na oficiálních japonských stánkách padla nedávno zmínka, že před vydáním hry Final Fantasy XIII budou na internet uvolňovány postupně epizody příběhu, který má souhrnný název Episode Zero a vysvětluje události, které vedou k hlavnímu příběhu Final Fantasy XIII.

Háček je v tom, že ve Square-Enixu mysleli jen na hráče z Japonska, takže nějaký oficiální překlad je utopií. Ovšem hráči, kteří ovládají angličtinu a japonštinu zároveň vytvořili velice povedený překlad, který si nyní můžete přečíst na odkaze pod títmo textem. Pokud by se chtěl někdo zhostit překladu do češtiny, tak se ozvěte :)

» FF XIII: trailer s anglickým dabingem
Datum: 03.10.2009, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 4969
Sekce: Final Fantasy XIII
Na gametrailers.com se objevil nedávný trailer s anglickým dabingem a vy máte nyní možnost se na něj podívat. Trochu mě znepokojuje hlas Snowa, který mi na začátku traileru přijde úplně mimo, ale postupem času je to lepší a celkově je dabing na vysoké úrovni. Spolu s videem přikládám i nejnovější obrázky, které jsou k dispozici.Serah Serah Serah Serah Serah Odin Odin Odin Odin Odin
Serah Odin
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.