Právě je čtv 02. črc 2020 23:02:41

FF7 pár problémů 
Autor Zpráva
n00b

Příspěvek FF7 pár problémů
Zdravím, mám pár problémů ohledně FF7, hraju PC verzi. Takže, na 3cd se mi neobjevuje v poušti Ruby Weapon a ten hajzl Ultima taky někam odlítl, když vlezu pod ten vodopád s Vincentem, není tam nic (tedy není tam jeho zbraň a limit). Zaboha nemůžu z toho pitomýho klavíru dostat limit pro Tifu. Kdysy jsem to hrával na PS1, tam bylo vše bez problémů. Tak jestli to je tou PC verzí, nevím....prosíím akutně pomoci

stř 27. dub 2011 17:00:49
Otaku

Příspěvek Re: FF7 pár problémů
Ja jsem teda PC verzi nehrala tak nevim jesli se nejak v tomhle lisej. Ruby by se snad mela v Corel Desert objevit az po zabity Ultimy, jinak tam ani nebude (alespon tak jsem se to nekde docetla).
K te Ultime jsme nasla nejaky clanek nevim jesli pomuze, je to teda anglicky http://www.gamefaqs.com/ps/197341-final ... ?qid=86223
nekdo tam ma problem ze mu Ultima zmizela.
http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Ultimate_Weapon a tady se pise, ze Ultima (Ultimate) Weapon je druha Weapon, kterou potkas a kdyz ji potkas poprve tak zdrhne, pote po zabiti Diamond Weapon muze byt Ultima Weapon nalezena ve vodnim krateru, ty s ni bojujes, ona opet zdrhne a ty ji musis hledat jinde. Snad tady v tom clanku je to presne vypsane jak na ni a kde ji najit. Ja si to uz take nepamatuji, hrala jsem jen PS verzi a to uz je dlouho :)
Ohledne VIncentovy zbrane a limitu je neco psano tu
http://www.neoseeker.com/forums/1169/t2 ... mit-break/ nekdo si tam stezuje, ze to taky nedostal tak mrkni :)
A k Tife a pianu, nevim co ti poradit. Ja normalne zahrala pisnicku kteoru jsem mela, ale rikam u PC verze vazne nevim.

čtv 28. dub 2011 11:53:52
n00b

Jo no, jsem kretén :D , probém ohledně weaponů vyřešen, všechno jsem to pozabíjel...Nicméně Vincent a Tifa se svých limitů asi nedočkají. Jinak děkuji moc za pomoc, ty články projdu....Tak přeji hodně zdaru a zatím čao :idea:

pát 29. dub 2011 12:39:43
Otaku

Není zač, snad se v tech clankach neco doctech o tech limitech, kdyby to stale neslo tak napis :)
Hodne zdaru pri hrani :)

pát 29. dub 2011 18:48:42
n00b

No a když na to přijde...jak vlastně naučím postavu tomu závěrečnému limitu...ony jsou 4 levely, že...v rámci každého levelu 4 útoky? je to tak? No a to musím mít postavu tak našláplou aby uměla de facto všechny útoky na těch 4 levelech a pak ji šoupnu z inventáře ten poslední limit? :smile:

sob 30. dub 2011 17:04:57