Právě je čtv 02. črc 2020 22:57:23

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Final Fantasy VII - hlavní diskuze 
Autor Zpráva
n00b

Příspěvek Re: Final Fantasy VII - hlavní diskuze
Hram na PC...jj hra je palena, no presne povedane je stianute a funguje pomocou virtulanej mechaniky...ako nastupim do tej lanovky tak sa nic nedeje...pomaly skonci hudba ktora hra v tom momente a ostane mi cierna obrazovka...nic nenasleduje dalej...je to proste ako keby mi zamrzol PC, ale on ide uplne v pohode...neviem v com to moze byt a uz som nehral koli tom u 2 dni :D:D:D:D

čtv 13. srp 2009 8:48:33
Administrátor

ahoj :)
a co mas za operacni system? ptam se z toho duvodu, jestli mas zaplaty, protoze ty by mely tyhle problemy odstranovat :) ale z vlastni zkusenosti sem to hral na pc jen par hodin, takze by ti mel poradit asi spis nekdo, kdo o tom vi vic

čtv 13. srp 2009 9:53:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
n00b

zdravim mam windows XP ...ja som v tychto veciach beginner, len nahodou by to neslo, kebyze mi Upnete tie videa vsetky a ja ich dam tam, kde to mam instalovane....mozno by to islo...

čtv 13. srp 2009 10:58:31
Master

kostO píše:
zdravim mam windows XP ...ja som v tychto veciach beginner, len nahodou by to neslo, kebyze mi Upnete tie videa vsetky a ja ich dam tam, kde to mam instalovane....mozno by to islo...

Už jsi je hledal na internetu ?

čtv 13. srp 2009 11:20:40
Profil ICQ
menší n00bík ^^

kostO píše:

mno, ja teda nevim jak s FF7, ale ja mel podobnej problem s FF8, zobrazovaly se mi kolem vseho cerny ctverecky...nakonec jsem to vyresil tim ze jsem prohledal fora na netu, a asi po 3/4 hodine se mi to povedlo vyresit, takze muzes zkusit prolyzt fora, urcite neco najdes...ale pokud ti to doted fungovalo v poho, tak bych to videl spis nez na grafickej problem (jak tomu bylo u moji FF8), ale spis palenyho cd, takze bych to asi resil --pokud nenajdes pomoc na forech-- stahnutim iso cdcek a hrani z nich :smile:

čtv 13. srp 2009 11:33:20
Profil ICQ
n00b

mne vsetko fungovalo uplne v pohode, aj vsetko ide ako ma...len mam problem s tym jednym videom , hned ako nastupim do lanovky, tak mi zcierne obrazovka a nenacita to video,ktore ma nasledovat...jj hladal som na nete, ale nenasiel som ziadne videa pristupne:( ...uz som si objednal original, len ten mi pride za 2 tyzdne...niekto z vas by mi nemohol UPnut to video a pak mi poslat link ?

čtv 13. srp 2009 11:54:53
menší n00bík ^^

kostO píše:
mne vsetko fungovalo uplne v pohode, aj vsetko ide ako ma...len mam problem s tym jednym videom , hned ako nastupim do lanovky, tak mi zcierne obrazovka a nenacita to video,ktore ma nasledovat...jj hladal som na nete, ale nenasiel som ziadne videa pristupne:( ...uz som si objednal original, len ten mi pride za 2 tyzdne...niekto z vas by mi nemohol UPnut to video a pak mi poslat link ?

upnul bych, lec nemam, pac FF7 parim pres emulator z orig cd.....

čtv 13. srp 2009 12:06:45
Profil ICQ
n00b

okej, nevadi.. :smile: thx ...ak by ste mi tym niekto vedeli pomoct, tak pls napiste :)

čtv 13. srp 2009 12:12:07
Administrátor

vtipnej komentar, co sem nasel na N4G.com

2.1 - How to Run a Business the Wada Way:
Staff: Sir, PS3 gamers prefered JRPGs while 360 gamers prefer FPS.

Wada: I see. Well then, let's make JRPGs for the 360, exclusively.

Staff: But sir!

Wada: We must move away from the Japanese ways that have made us tremediously successful in the past and embrace a Western way that is gurantee to fail.

Later...

Staff: Sir, why don't we make FF7 remake for the PS3? Millions of fans demand it. It will be a gurantee success. Millions of copies will be sold.

Wada: I see. Alrite, let's make a generic WWII FPS game for the PC.

Staff: But sir!

Wada: Alrite, alrite. Fine. Let's make FF Crystal Defender for the iPone. Then port it to the PS3, for their loyalty.

Staff: That doesn't even make any sense!

Wada: I have no friends.

úte 05. led 2010 18:56:59
profík

Njn, FF VII Remake nebude...proč taky? To spíš budou další kompilace a nástavby, který úspěch FF VII vyždímaj. Kdyby udělali remake, tak by to už ztratilo smysl.

sob 09. led 2010 7:21:33
Administrátor

zrovna sem vcera cetl, ze ta vec s Nomurou, co rekl, ze se chysta neco, o co si spousta lidi psalo osobni dopisy, byla spatne prelozena.

ve skutecnosti jen brzo vic poodhali uz driv oznamenej projekt. takze asi neco vetsiho ohledne Versus, rekl bych

sob 09. led 2010 12:27:24
profík

chocobo píše:
zrovna sem vcera cetl, ze ta vec s Nomurou, co rekl, ze se chysta neco, o co si spousta lidi psalo osobni dopisy, byla spatne prelozena.

ve skutecnosti jen brzo vic poodhali uz driv oznamenej projekt. takze asi neco vetsiho ohledne Versus, rekl bych

Tak to je lol! To je prostě ono, nějakej trouba něco blbě přeloží a 1000 lidí to po něm převezme a vykládá to za pravdy. Na Konzolistovi z toho rovnou udělali FF VII Remake :slap:

pon 11. led 2010 21:13:11
n00b

neví někdo kde bych mohl stáhnout FFVII na PC ale 100% funkční už jsem jich pár našel ale u všech se mi to někde seklo a už si s tím nevím rady pokoušel jsem se najít na netu uložené tím myslím že si někdo ukládá svůj postup a pak to dá na net ale všechny uložené byly upravené např všechny materiáli n max a podobně byl bych vám velmi vďečný kdyby mi někdo našel nějaký download a poslal my to na meila kratas95@seznam.cz

čtv 11. úno 2010 19:25:28
profík

Znáte "Calamity of the Sky" nebo-li "Pohroma z nebe"? Jo, to je ten obří meteorit, meteor nebo asteroid (nevím, jaký je v tom rozdíl), který dopadl na "Planet" asi před 2000 lety od událostí ve FF VII. Pohroma z nebe sebou přinesla Jenovu a rozšířila na Planetu mor, který měnil Cetru v monstra a...bla...bla...bla (o 15 min později).

No a před asi 65,5 miliony lety dopadl na Zem přeci taky meteorit, meteor nebo asteroid (nevím, jaký je v tom rozdíl), který vyhubil Dinosaury a...bla...bla...bla (o 30 min později).

Já se tedy ptám: "byla to náhoda?" :?

pon 01. bře 2010 20:11:39
Administrátor

:D
ne, urcite nad tim tvurci premysleli, kdyz to zakomponovavali do hry :)))

pon 01. bře 2010 20:13:43
skoro profík

Nahoda to rozhodne neni, co myslis, ze Americani schovavaji v Area 51? ;)

Obrázek

úte 02. bře 2010 0:16:53
profík

Jenovu rozhodně ne :D

úte 02. bře 2010 16:29:06
n00b

Tak dohráno.
A nějak krátké. A také lehké. Podařilo se mi zemřít jen jednou. I na poslední tři verze Sephirotha stačili jen limity. Možná to bylo expením ale když to srovnám se supertěžkou FFVIII (kterou jsem ani nebyl schopen dohrát) tak byla FFVII herně dost oddychová záležitost (tedy když nepočítám to bloudění).

A také. Možná je to jen moje iluze ale...
SPOILER
Nepřijde vám že tu smrt Aeris nějak nikdo neřešil? Po zbytek hry o ní padne pár vět. Když byla Rinoa jen v komatu tak Squall pronášel sáhodlouhé melancholické monology (které jsem si vyždy užíval) a tady to bylo všem skoro jedno.

stř 31. bře 2010 0:19:25
n00b

Squall píše:
Tak dohráno.
A nějak krátké. A také lehké. Podařilo se mi zemřít jen jednou. I na poslední tři verze Sephirotha stačili jen limity. Možná to bylo expením ale když to srovnám se supertěžkou FFVIII (kterou jsem ani nebyl schopen dohrát) tak byla FFVII herně dost oddychová záležitost (tedy když nepočítám to bloudění).

A také. Možná je to jen moje iluze ale...
SPOILER
Nepřijde vám že tu smrt Aeris nějak nikdo neřešil? Po zbytek hry o ní padne pár vět. Když byla Rinoa jen v komatu tak Squall pronášel sáhodlouhé melancholické monology (které jsem si vyždy užíval) a tady to bylo všem skoro jedno.

Cloud se zvedmul do boje proti Sephirotovi právě proto aby on a zbytek týmu uctili památku Aeris, at mluvili o čemkoliv v duchu stále pořád na ní mysleli a každá bitva byla pro ni :)

stř 31. bře 2010 19:59:47
skoro profík

Neprislo mi, ze by to bylo vsem jedno. Jeji smrt a udalosti tesne po ni mi pripadaly dostatecne dojemny a neprislo mi, ze by se po zbytek pribehu mely postavy v nejakejch intervalech nad jeji ztratou hroutit. :-P FF VII byla skvele napsana a nechavala hrace hodne tusit. V VIIIce je podle mne po XIIIce nejvic patosu v cely serii, coz samozrejme nekomu muze vyhovovat. Desitka byla v tomhle pres velkou love story pomerne vyvazena, az na to "I love you" na konci. Preferuju japonskou verzi, kde Yuna "jenom" Tidusovi podekuje. Prijde mi to nakonec mnohem dojemnejsi, ale je jasny, ze na Zapade chce kazdej na plno slyset prave ono "I love you". :smile:

stř 31. bře 2010 20:18:11
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další