Právě je pát 13. pro 2019 14:52:10

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Final Fantasy VII - hlavní diskuze 
Autor Zpráva
n00b

Příspěvek Re: Final Fantasy VII - hlavní diskuze
Jakožto závislák na shoujo anime se v emocionálním patosu vyžívám. :-P

Ono by to nebylo samo o sobě nijak zváštní že se Cloud neutápí v lítosti ale přijde mi že v Advent Children to už občas dělá. Právě proto mi to nesedělo.

stř 31. bře 2010 21:12:45
n00b

Zdravím tak jsem tu po dlouhé době.Mám jeden technickej dotaz hraju ff7 přes emulátor sehnal jsem si všechny části na ps1.Ted k problému celá hra šlapala tak jak měla až do ted.Na 2 cd jsem v té části kdy zajmou Tifu a Bareta,Tifu šoupnou do té plynové komory a začne útočit weypon.Ještě předtím ale je rozhovor Rufuse a Hildergena nebo jak se jmenuje před tím velkým oknem a jak domluvěj tak má skočit to video jak se vysouvaj ty kanony ale hra se zastavý v okamžiku před tím videem.Kdybych měl PC verzi tak si poradím to video přejmenuji za jiné ale u tohoto si nevím už rady.Děkuji za nějakou radu

stř 28. dub 2010 0:48:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
n00b

petraspp píše:
...

v týhle části se mam pocit CD nemění, není to chyba cd?
Jestli hraješ na pc zkus si raději sehnat PC verzi je lepší a nedělá to tolik trablí :)

sob 01. kvě 2010 7:40:37
profík

Dostal jsem email s info, že lze Aeris ve FF VII oživit. Co si o tom myslíte?

Cituji:

"Věci nezbytné k oživení Aeris:
-Itemy Tissue z bojové arény
-Revive materii vyslillovanou na Resurect
-The Buster Sword(Cloudova první zbraň)
-Značnou část hrací doby(kvůli vyslillení revive)
-PC,PsX verzy hry(Americkou,Japonskou,Evropskou)

Nasbírejte nějaké Tissue z bojové arény(třeba 20,30)

Nejnáročnější je vyskillit materii Revive na master(3 hvězdy),potom jí dát do cloudova meče(Buster Swordu) a s tím nabrat cca 800 000-1500 000ap,materije získá ještě k Life,Life2 navíc status Resurrect a čtvrtou hvězdu.

S Resurrect a Buster Swordem zajděte do domku k Aeris(já měl v partě Cida a Tifu),nahoru do jejího pokoje,ten v pravo a k posteli.
Nejprve se nejspíš nic nestane,dejte si nějaké Tissue z inventáře,po chvíli by měl cloud zakřičet: Proč si musela zemřít!
Bude následovat rozhovor s partou ve kterém navrhnou jít se podívat do kostela.
Při cestě navštivte save point a dejte si do party Cat Shita.
Po vstupu do kostela(musí to být poprvé od prvního CD kdy Aeris zemřela)uvidíte 2 děti které se budou ptát kde je květinářka.Cat Shit s nimi odejde a začnou si venku hrát,poté se objeví duch Aeris před Cloudem a bude mluvit o vskřišovacím kouzle,které již máte vyskillované a poví ať zajdete do Ancient Forest.Vemte Cat Shita od dětí a vyrazte.

Ve městě zajděte tam kde jste byli s Bugehagenem,u vodopádu.Vejděte dovnitř.Cloud si vzpomene co mu říkala Aeris v kostele o kouzlu a vyndá z kapsy materii,začne si mumlat -Nikdy sem ti neřekl...... poklekne a položí materii na podstavec a začne se modlit.
Poté začne materie jasně zářit,zelené světlo jí obklopí do koule a Cloud si musí zakrýt oči před jasným světlem.Když světlo pohasne,uvidíte obraz Aeris.Poví vám abyste se vrátily zpět do kostela.

V kostele bude znovu Duch Aeris,který už však nezmizí.Vaše skupina se půjde podívat na květiny a Cloud si najednou všimne ,že Aeris už není duch,podívá se na Clouda a řekne-Neboj se,sem to opravdu já....Možná teď můžeme dokončit všechny ty věci které sme předtím nestihly.

Nyní můžete konečně splnit slib který ste jí dali,že jí vezmete na vzducholoď.

Doufám že se vám to také podaří a budete mít radost stejně jako já,děkuji."

stř 09. bře 2011 19:03:02
Administrátor

bohuzel je to fake.. nejde to

čtv 10. bře 2011 19:14:24
profík

chocobo píše:
bohuzel je to fake.. nejde to

Myslel jsem si to

Cat Shit :D

čtv 10. bře 2011 19:24:58
n00b

Zdravím všechny fantasy kreauturky,
asi po 10 letech jsem zavzpomínal na legendární pařbu FF 7 a chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo neporadil, kde a jak sehnat tuto hru na PC nejlépe v češtině. Už asi 2 dny pátrám na internetu a nikde nic. Žádný download nebo třeba i jen odkaz na online obchod, který by tuto hru nabízel. Většinou jen pro PSX. Cena pro mě není rozhodující. Nejlepší by samozřejmě bylo stáhnout to někde zadarmo, ale v horším případě si jí klidně objednám.
Děkuju moc za rady a tipy. Krásný den všem :drinks:

sob 19. bře 2011 0:36:11
menší n00bík ^^

Zdar Orxi!
Taky mi to nedalo a zkusil jsem prolézt net, ale kde nic tu nic.
Zkusil bych Aukro nebo - jestli už náhodou neznáš - fakt supr obchod zaměřující se na starý a raritní hry na PC a konzole, kde by ti jí mohli zkusit sehnat (ale většinou ne za malej peníz). www.game2k.cz

úte 22. bře 2011 11:21:31
n00b

Ahoj všichni, mrkněte co jsem našel, už jsem si pořídil svého bojovníka.
Koukal jsem jak péro z gauče, že se taková figurka nechá u nás vůbec sehnat.

http://aukro.cz/final-fantasy-action-fi ... 48672.html

http://aukro.cz/final-fantasy-action-fi ... 48745.html

http://aukro.cz/final-fantasy-action-fi ... 48812.html

http://aukro.cz/final-fantasy-action-fi ... 48881.html

http://aukro.cz/final-fantasy-action-fi ... 48959.html

sob 26. bře 2011 14:56:02
n00b

Ahoj fantasy kreauturky!
Tak FF 7 je ke stažení na PC zdarma zde:

http://www.ulozto.cz/5696304/final-fant ... -part1-exe

(pozor má to ještě druhou část)

a výbornou češtinu si můžete k tomu dát tuto:

http://www.rk-translations.wz.cz/

Vše funguje výborně.

Přeji krásné dny plné fantastického snění na světle denním i pod rouškou noci.

úte 05. dub 2011 23:09:13
n00b

tak nevím jestli jste někdo viděl článek na hrej,je to už nějakou dobu,ale psali tam,že se snad chystají udělat remake VII.vše by bylo super až na to,že tam chcou udělat stejnej bojovej systém jak ve XIII a najsu si ted jistej jestli jeste něco.nevím co je na tom všem pravdy,ale pokud to je pravda a naprčijou to tak jak XIII,nezbude už skalním hráčům nic jinyho,než vzít klacky a jít na ně :D :D :D

ned 15. kvě 2011 16:58:15
skoro profík

Zdravim hraji ted po dlouhe dobe znovu FF VII a mam jeden malej problem mam ve skupine Vincenta ale z nejakeho duvodu (nejsem si jistej presne od kdy) vzdycky kdyz vstoupim do souboje ma nad hlavou odpocet od 60 ze zacatku jsem si toho moc nevsimal ale po chvily me to zaclo stvat tak jsem zaletel k Midgaru abych chytl nejaky lehci souboj a tam jsem to nechal odpocitat az na nulu v te chvily se pred nim objevi takova kostra (jako pri kouzlu death myslel jsem ze uz bude vsechno v pohode ale pak kdyz jsem vstoupil do dalsiho souboje odpocitavani zaclo nanovo zatim to nebyl az moc velky problem ale kdyz se na delsi chvily zaseknu u nejakeho bose (ted naposledy jsem treba bojoval Hojem) a Vincent mi zniceho nic umre uprostred souboje tak to zacina byt trochu problem uz nevim co stim tak pisu sem (omlouvam se predem za svuj češtin :D)

Kámen-nůžky-papír-ještěr-Spock: Nůžky rozstřihnou papír; Papír balí kámen; Kámen drtí ještěra; Ještěr otráví Spocka; Spock zničí nůžky; Nůžky zabijí ještěra; Ještěr sežere papír; Papír usvědčuje Spocka; Spock nechá vypařit kámen a kámen tupí nůžky.

čtv 10. lis 2011 18:53:34
Profil ICQ
n00b

Ahoj, ten odpočet znamená, že je automaticky na tu postavu zakouzleno kouzlo death. Myslím, že to způsobuje nějaký předmět, který na sobě má. Možná přívěšek......, ale stopro jistý si nejsem.

čtv 10. lis 2011 19:51:55
Administrátor

nedela to nejaky acc nebo zbran? myslim, ze je dobra a ze jsem to mel taky :))

ned 13. lis 2011 19:48:26
skoro profík

dekuji za radu delal to Curse Ring v acc kdyz jsem si ho bral uplne jsem to prehlid :D

Kámen-nůžky-papír-ještěr-Spock: Nůžky rozstřihnou papír; Papír balí kámen; Kámen drtí ještěra; Ještěr otráví Spocka; Spock zničí nůžky; Nůžky zabijí ještěra; Ještěr sežere papír; Papír usvědčuje Spocka; Spock nechá vypařit kámen a kámen tupí nůžky.

ned 20. lis 2011 11:13:15
Profil ICQ
skoro profík

Ahojte vsechny vas zdravim chtel jsem se s vami podelit o jedno zjisteni jeden muj kamarad je zapaleny hrac PC her a tak sleduje vsechny ty herni porady okolo toho nekdy kdyz tam vidi neco zajimaveho tak mi posila odkazy abych se podival taky obycejne to prehlizim ale ted jsem se na jeden podival a poradne se mi to vyplatilo :smile: je tam totiz zminka o remaku Final Fantasy 7 na PC neni toho tam moc ale posunte si video na 1:28 a dole je to napsano na liste tak se vas chci zeptat jestli uz jste o tom taky nekdo slysel a nevite treba neco vic :smile:

úte 31. črc 2012 10:42:47
Profil ICQ
profík

Zkus sem dát ještě ten odkaz, ať se taky kouknem :smile:

úte 31. črc 2012 16:02:35
skoro profík

Jezis lidi ja jsem VŮl :D tady to je http://www.youtube.com/watch?v=cA66O-hMGbw

sob 04. srp 2012 14:48:01
Profil ICQ
profík

Jo tohle :smile: To není žádný remake, nýbrž opětovné vydání FF VII pro PC s několika málo vylepšeními technického rázu (např. odstranění loadingu, ostřejší barvy, kvalitnější hudba, ostřejší textury, snad i podpora titulků pro jiné jazyky, ale hlavně možnost zprovoznit hru většinou současných PC a notebooků, protože původní hra nešla na některých operačních systémech zprovoznit). :drool:

sob 04. srp 2012 15:00:00
skoro profík

Aha takze takhle a ja uz se tesil na remake :D ale i tak je to velice pozitivni zprava :smile:

sob 04. srp 2012 16:54:03
Profil ICQ
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4