<HLEDÁME TATO POVOLANÍ: momentálně nikoho :-)

 
 Guildovní sekce
 RO sekce


  26.srpna 2005 - Úpravy


Upravená stránka:

RO Sekce - pridaná stránka Questy
Questy - pridaný návod na Kapra Quest

  20.srpna 2005 - Úpravy

Upravená stránka:
Skiny - pridanie náhľadov
Kontakty - pridané kontaktné Nicky na Reborne

Plánuje sa pridanie:
- návod Kapra Quest
- návod Guild Quest
- pridanie Fantasy Reborn Teamu

  20.srpna 2005 - Novinky

Na Reborne sa Final Fantasy teamu ako prvemu na serveri podarilo splnit relativne narocny Quest na vytvorenie guildy. Takze Final Fantasy guildu mozte konecne vidiet oficialne, sice este nemame emblem ale to len preto ze potrebujeme co najskor rozsirit pocet clenov. Na expeni guildy sa usilovne pracuje, clenovia su ochotny mat 50% taxu len aby sme mohli nabrat nasich starych kamaratov. Kedze sa Final Fantasy Guilda presunula na Reborn server je nutne aktualizovat informacie na tejto stranke co vsak bude isty cas trvat (kazdy usilovne expi ;-)). Vzniknu aj nove sekcie kedze Smaug zapracoval a pripravil kopec navodov na rozne questy.

  4.srpna 2005 - Stěhování

Guilda Final Fantasy se dnem 4.8. 2005 přesunula na jiný server :-) přesněji řečeno na Reborn, kde začínáme v celkem hojném počtu a sme opravdu ukázkový socky ^_^, ale je to na tom the best :-). Bohužel ještě chvíli potrvá než budeme schopni si guildu vytvořit, takže prozatím fungujeme v partě - aspoň ti co jsou na share :-) . Kontakt na nicku Sucubus. Mno co k tomu ještě dodat... na czechro nas už uvidíte pouze pomálu.. Jen doufám, že jednoho dne opět dosáhneme takové sbírky čepic jako na našem milovaném czechru :-))

  12.června 2005 - Aktualizace

Už bylo na čase, aby se na webu taky něco událo :-). Po dlouhém přemlouvání Baldíka se tu odehrálo několik úprav. 1. nový spamm, 2. aktualizován FF team - druhá guilda dočasně nevyužívaná díky zvýšení počtu lidí v guildě :-), 3. nové petí přírůstky, 4. zmizení sekce aliance, protože žádnou nemáme, 5. přídán link na naše foora jen tu slovenštinu odtamtud nedostanu :-). To by tak bylo vše.

  28.března 2005 - Nový design

Tak... :) Naše milá GM Sakura se jednoho dne hodně rozplývala nad jedním nejmenovanám RO webem a jen tak do větru plácla, zda-li nechci vytvořit taky nový a pěkný design :) Odpověděl sem nevýmluvným ":)))", čímž sem to ukončil :) Poté sem musel vytvočit něco ve Photoshopu a omylem se mi podařil jeden moc pěkný jev a.. řekl sem si, že by to byl dobrý prvek do nějakého webu :) Vzpomněl sem si na Sakuru a během pár dní sem vytvořil toto, což doufám, že se vám líbí a že si to užijete :) Navíc, díky Baldovi došlo k rozšíření informací u petů, co se týče Head Gearu pro ně :) Díky za pomoc a podobných vylepšení se brzo dočkají i jiné sekce :) Jednou z nich je i sekce Aliance, kde je nyní více informací o aliančních guildách a v sekci Fantasy team přibyli další členové guildy :) Enjoy! Nediro

  25.března 2005 - Novinky na webu

Web během posledních dvou dnů prošel mnoha změnami :-) a doufám, že k lepšímu. Nejde ani tak o změny, jako o úpravy a doplnění chybějících informací. Hlavně je to i díky tomu, že se do spolupráce na webu zapojil i *LARA*(obrázky) a dnes i Bald Eagle (peco-peco hehe) :-)) takže jim tímto moc děkuju. Ještě víc děkuju finovi, který se odtrhl na asi 3 hodiny od expení.. a taky se mi s webem chvíli věnoval... a taky mu děkuju za to, že mi dal na práci nahrávání dalších obrázků - má nejoblíbenější činnost :-). Fantasy team má několik úprav a hlavně!!! do všech profilů jsou přidány obrázky - na některých členech sem se vyřádila :-) ale ti, co mi ještě neudělali profil, to mají ještě horší.. to mi věřte :-) Taky jsem přišla na nový způsob, jak vás donutit mi ty profily udělat.. dyť je to otázka 5ti min :-) a to takový: "do té doby, než mi všichni pošlou svůj ctěný profil... bude v Guild Notice hrozivej PROFIL spamm :-), který vám poleze tak na nervy, že mi ho raději uděláte... a jestli ho budete ignorovat, věřte, že ostatní členové guildy vás už nějak donutí mi to napsat :-))". Nasbíraly se i nějaké další čepičky, ale to jen tak na okraj :-). Aliance už má určitej obsah... vlastně ani nevím, co víc by se tam mělo napsat... možná někdy v budoucnu :-), ale aspoň je tam ten pěknej obrázek ^_^. Všechny neaktuální obrázky by měly být opraveny. Pro mne nejkrásnější změnou prošla sekce Farma zvířat - několik přidaných.. ale hlavně :-) pokud si kliknete na peta.. zobrazí se vám podrobnější info o něm.. a přijde mi to děsně roztomilý :-). Ostatní drobné úpravy nestojí za zmínku.. ale i tak to dalo celkem dost práce, i když to nevypadá :-). Doufám, že teď to půjde už jen rychleji, když je nás na to víc a pohneme s naším chabým obsahem :-). Nakonec jen pár guildovně-organizačních záležitostí a to :-): v pondělí (to je prosím velikonoční, jak chlapi zuřivě mlátí ženský)... si večír uděláme další guildovní focení.. počítám tak v 19:00 (do 18:00 mi můžete dávat návrhy míst :-)) a v úterý (čas není ještě znám) bych vyhlásila velkou ztrátoprocentní výpravu na Amon Ra :-)) takže do té doby dejte lvl, ať vás ty úmrtí nemrzí :-) To je ode mne prozatím vše :-) Saky