» FF XIII-2: První záběry ze hry
Datum: 03.06.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1201
Sekce: Final Fantasy XIII-2
Final Fantasy XIII-2 už není pouhým slibem a pár sekund CGI sekvencí. Na E3 byl odpremiérován teaser o délce 27 sekund, ve kterém mají fanoušci vidět záběry z procházení map a soubojových scén. Jak to tak vypadá, systém bojů bude téměř totožný s tím, který tvůrci hry představili v jedničce. Novinkou je, že Serah bude hratelnou postavou a objevil se i jakýsi Noel, nový charakter. Dost slov, užijte si parádní záběry z hry!

» Type-0: 20 minut záběrů ze hry
Datum: 24.05.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1134
Sekce: Final Fantasy Type-0
Type-0 logo Celkem velké překvapení přišlo na speciální Dissidia 012 livestream sešlosti režisér hry ukázal, jak bude Final Fantasy Type-0 vypadat. A že bylo na co koukat! Ve videu, které je záznamem z konference, si můžete detailně prohlédnout prozkoumávání magické akademie, světovou mapu (která má daleko k označení malá), řízení vzducholodi, ale i chocobů. Nechybí ani nadabovaná cutscény a ukázky menu. Zajímavé je, že v soubojích se přenesete do velkých arén, po kterých se můžete volně pohybovat. Hra tak stojí někde mezi FF XII (bez bojových arén, ale volným pohybem) a FF XIII (arény bez možnosti pohybu). Rychlost potyček je celkem rapidní, jak jsme již poslední dobou u Final Fantasy zvyklí. Hra vypadá rozhodně zajímavě a ždímá z PSP naprosté maximum. Type-0 by se na pulty japonských obchodů mělo dostat v létě.

» FF VII: Dosud neviděná scéna ze hry
Datum: 07.05.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2752
Sekce: Final Fantasy VII
Je to neuvěřitelné, ale dlouhých 14 let trvalo, než fanoušci zjistili, že FF VII obsahuje scénu, kterou zřejmě dosud nikdo neviděl. Není v hře použita, ale nachází se mezi soubory, které hru tvoří. Ačkoliv se nejedná o žádnou příběhová zásadní scénu, je jistě zajímavé se podívat na něco, co zřejmě nikdo nikdy vidět neměl :)

» FF III: Hra je k dispozici ke stažení
Datum: 27.03.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1610
Sekce: Final Fantasy III
Final Fantasy III Final Fantasy III se dočkalo nové verze. Tentokrát pro zařízení iPhone a iPod Touch, podmínkou je iOS 4.0 a vyšší. Před pár dny byla hra uvolněna k prodeji, naleznete jí v internetovém obchodě iTunes. Hru je možné stahovat i v ČR, stačí vám funkční účet a platební karta, se kterou je možné provádět platby po internetu. Přeji příjemnou zábavu!

Pokud by vás zajímaly detailní informace o hře, navštivte naší sekci Final Fantasy III, kde se dozvíte vše podstatné. Připomeňme, že nejnovější verze hry je upravená verze, která již v roce 2007 vyšla pro handheld NDS.

» FF III: hra putuje na iPhone a iPod Touch
Datum: 23.02.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1196
Sekce: Final Fantasy III
Final Fantasy III pro iPhone Dobrá zpráva pro fanoušky hry Final Fantasy III a zároveň majitele výrobků firmy Apple. Final Fantasy III se totiž chystá na zařízení iPhone a iPod Touch. Tato zpráva se na internetu povaluje již několik dní, ale nyní je konečně jasné, která verze hry na tyto dotykové přístroje vyjde. Nakonec se ukázalo, že se bude jednat o 3D remake, které již vyšel pro NDS. Odpadla tudíž možnost, že Square Enix vytvoří 2D remake ve stylu Final Fantasy IV-VI Advance. 2D remake kdysi vznikal pro zažízení WonderSwan, ale byl nakonec zrušen. Kromě FF III se fanoušci série na iPhonu opět setkají i s výbornou reedicí Final Fantasy Tactics: The Lion War z PSP. Obě hry vyjdou v Japonsku v nejbližších měsících, následovat by mělo vydání na západních trzích.

Edit: Podívejte se na ukázku ze hry

» Nová sekce: Historie Final Fantasy
Datum: 10.02.2011, Autor: Leon, Zhlédnutí: 1375
Sekce: Updates
Chocobo Již více jak třiadvacet let má za sebou série Final Fantasy. To je úctyhodný věk, který donutí člověka k zamyšlení. Kolik let a dílů má před sebou ještě série? Kdy přišel vrchol celého kolosu, či teprve přijde? A nebo otázka jak to všechno vlastně začalo a kdo přišel s nápadem na "poslední fantazii", která se nakonec stala počátkem nekonečné fantazie. Je na čase rekapitulovat a podívat se na počátky série, vývoj, krkolomné pády, slavné úspěchy či prostě na to, co všechno nám dala Final Fantasy. FF Bonusweb se rozhodl splnit své poslání, jakožto jediná aktuální fanouškovská základna FF v Čechách a na Slovensku, a provést komunitu nejen aktualitami a výhledem do budoucnosti, ale také nastavit zrcadlo a pozvat všechny na vzrušující výlet do minulosti jednoho univerza. Jste srdečně zváni! K dispozici je zatím první část tohoto obrovského článku, další díly budou přibývat v nejbližších dnech.

Do sekce přejdete tímto odkazem.

Edit: k dispozici je již i druhý díl seriálu.

Edit 2: k dispozici je nyní i třetí díl seriálu.

» FF IV: Complete Collection trailer
Datum: 02.02.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2056
Sekce: Final Fantasy IV
Square Enix se stále více snaží vydělávat na dílech, které mají svá nejlepší léta za sebou, ale značku Final Fantasy ponesou do smrti. Po předělávce FF IV na DS se stejná hra nyní chystá i na systém PSP, ovšem s tím rozdílem, že grafika nebude 3D a bude se jednat o graficky vylepšenou verzi ze systému GBA. Stejně jako FF I a FF II, FF IV nepřináší kromě vylepšené grafiky téměř nic nového. Jediným bonusem této verze, nazvané "FF IV: Complete Collection" je přidání kratičkého dodatku "The After Years", který navazuje na události FF IV. V horší grafice již Následující roky vyšly v epizodní podobě pro japonské mobily, takže se nejedná o nic úplně nového. Koupi doporučujeme pouze opravdovým milovníkům hry, protože vylepšená grafika 20 let (letos přesně) starou hru bohužel nijak zásadně na vyšší úroveň nepozvedne.

» Type-0: Nové obrázky a HD video
Datum: 28.01.2011, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1970
Sekce: Final Fantasy Type-0
Type-0 je staronový titul patřící do kompilace Fabula Nova Crystallis. Původní název "Agito XIII" je minulostí a teď možná pomalu vyplývá na povrch proč. Hra totiž podle videa vypadá velice akčně a prvků RPG bude mnoho, žánrový odklon směrem k mnohem akčnějším hrám je patrný. Před několika dny uvedené video je nyní k dispozici i v HD rozlišení a zároveň si můžete prohlédnout pět nových obrázků z časopisu Famitsu. P.S.: Nezapomeňte si u videa zvolit rozlišení 720p, které zajístí nejvyšší možnou kvalitu obrazu.

Final Fantasy Type-0 Final Fantasy Type-0 Final Fantasy Type-0 Final Fantasy Type-0 Final Fantasy Type-0

Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.