» FF IV DS: Nové wallpapery
Datum: 05.11.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2810
Sekce: Final Fantasy IV
20. prosince se dočkají všichni fanoušci Final Fantasy v Japonsku nového remaku SNES klasiky Final Fantasy IV. A proto není divu, že necelé 2 měsíce před vydáním firma Square-Enix chrlí nové a nové materiály. Tentokrát je to 6 nových wallpaperů. Opět nalinkuji původní zdroj, abych udělal menší protisluřbu skělé FF stránce, odkud wally pocházejí.

edit: obrazky bohuzel z puvodnich stranek zmizely
» Web slaví 5. narozeniny!
Datum: 24.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2581
Sekce: Updates
Jelikož mi posledních pár dnů téměř nefunguje internet, došlo ke spoždění s touto informací, neboť narozeniny web oslavil včera ^__- Je tomu již přesně 5 let, co jsem poprvé spustil webFinal Fantasy Best. Za tu dobu jsem vysřídal 6 designů a 1x se stěhoval na jiný hosting. Podrobnou historii ohledně webu popíšu v nové sekci, kterou během několika málo dní spustím :)Každopádně.. Chci moc a moc popřát všem fanouškům a čtenářům tohoto webu za přízeň, kterou mu návštěvami projevují a přeju webu (týmu lidí, kteří se na něm podílejí), aby se dálrozrůstal. A také aby mě neopustilo ono nadšení, s kterým Vám, fanouškům série Final Fantasy, web připravuji ^_^
» Nové FF TA2 video + scany
Datum: 20.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1595
Sekce: Final Fantasy Tactics Advance 2
5 dní zbývá do zahájení prodeje Final Fantasy Tactics A2 - The Sealed Grimoire v Japonsku. Proto byla nyní do japonských televizí nasazena nová reklama, na kterou se samozřejmě můžetepodívat na konci této novinky. Spolu s novým videem si můžete prohlédnout nové scany. Njoy!

» Nové FF TA2 Wallpapery
Datum: 16.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2699
Sekce: Final Fantasy Tactics Advance 2
Oficiální japonská stránka hry Final Fantasy Tactics A2: The Sealed Grimoire byla aktualizována a kromě jiného přinesla i 3 nové wallpapery, které se nesou v duchu těch již zveřejněných,ovšem to jim neubírá na kráse ^__- Samozřejmě si je na konci novinky můžete stáhnout a nebo alespoň prohlédnout. Přípomeňme, že japonské vydání hry se blíží každým dnem - a to doslova.Již 25.10. si hru bude moci zakoupit každý japonský hráč vlastnící NDS, na kterou hra vychází.» Nový Final Fantasy titul! Update
Datum: 11.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2423
Sekce: Updates
Na japonské "Nintendo Conference 2007" byla oznámena nová hra ze série Final Fantasy Crystal Chronicles (v které všechny její hry vyšly pouze na platformy Nintenda). Jak je novým FF trendem, i tato hra má předlouhé jméno (zatím zřejmě neoficiální) "Final Fantay Crystal Chronicles: The Little King and the Promised Land" a je připravována pro konzoli Wii.Prvních pár screenshotů si můžete prohlédnout na konci této novinky. Taktéž přikládám seznam dosud potvrzených autorů hry. Enjoy!


Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Producent: Toshirô Tsuchida (Front Mission-Reihe)
Režisér: Kenichirô Yuji (Front Mission Online)
Autor scénáře: Motomu Toriyama
Design hlavních postav: Yasuhisa Izumisawa (FFCC: Ring of Fates)
Skladatel: Kumi Tanioka
Umělecký režisér: Toshiyuki Itahana
Výkonný producent: Akitoshi Kawazu

UPDATE: Podařilo se mi zjistit, že hra bude ke stažení na WiiWare (online shop pro majitele Wii konzolí) za 1500 bodů a jedná se tedy o hru, která jako samostatný titul nevyjde. A co více, FF CC: TLKATPL bude Wii exclusive = nezahrajete si jí nikde jinde. Datum vydání je přeběžně stanoveno na březen 2008 v Japonsku. A když už jsem u updatování novinky - přikládám 2 nové obrázky.
» FF TA 2 - nová videa a sekce
Datum: 08.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1574
Sekce: Final Fantasy Tactics Advance 2
V Japonsku dne 25.10 vyjde Final Fantasy Tactics A2, a proto se není čemu divit, že nás Square-Enix zaplavuje informacemi o hře ^__^ Pokračování velice dobře hodnocené (a zároveň prodávané) hry Final Fantasy Tactics Advance (pro GBA) nese podtitulThe Sealed Grimoire a nyní máte možnost prohlédnout si oficiální TGS trailer ve velice dobré kvalitě. V úvodní části je nám předložen prolog ke hře (žel v japonštině :D) a v té druhé jsou nám představeny postavy (ve hře se setkáme i s Vaanem a Penelo) a předevšímboje - ty vypadají velice poutavě. Druhé video odhaluje vyvolání summonů (velice efektní!). Dostupné informace + wallpapery si můžete prohlédnout v nové sekci.

» FF T: The War of the Lions - vydání­
Datum: 06.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1577
Sekce: Final Fantasy Tactics
Včera, 5.10.2007, se hráči v Evropě konečně dočkali vydání hry Final Fantasy Tactics. Stalo se tak po více než deseti letech od jejího původního vydání v Japonsku pro PSone. Doufejme, že se bde hra dobře prodávat a co především - že budehráče bavit tak, jako bavila Japonsko a Ameriku před lety. Dostupné informace + wallpapery najdete v nové sekci věnované právě této hře ^__^
» FF IV DS - video v lepší­ kvalitě
Datum: 03.10.2007, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2711
Sekce: Final Fantasy IV
Nedávno jste si mohli prohlédnout video z chystané hry Final Fantasy IV v remaku pro Nintendo DS a nyní máte možnost prohlédnout si ho v mnohem lepší kvalitě jak obrazu, tak zvuku. Jen škoda, že nebylyuveřejněné žádné nové informace, které bych vám mohl zprostředkovat ^__^ Enjoy!
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.