» FF XIII - Nové scany a obrázky
Datum: 02.01.2009, Autor: XLightning, Zhlédnutí: 2753
Sekce: Final Fantasy XIII
Na tuhle hru se jistě těší mnozí z nás a nemůžou se jí dočkat. Ale musíme si na ni pár měsíců počkat, jak jistě víme. Na internet se dostaly nové scany, obrázky a taky informace. Dívka, kterou jsme dříve jmenovali jako Sera/Sarah/nebo Senon, dostala konečně oficiální jméno, které zní Oerba dia Vanille. Jméno mi připadá velice zajímavé, uvidíme, jaká bude její povaha a schopnosti. To je zatím vše, co vím. Teď už si můžete prohlédnout scany a obrázky.» Dissidia: FF - Obrovské prodeje
Datum: 24.12.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1517
Sekce: Dissidia: Final Fantasy
Hra Dissidia: Final Fantasy pro systém PSP se v Japonsku stala trhákem. Jen první den, kdy šla hra do prodeje, zmizelo z regálů obchodů neuvěřitelných 350 000 kopií. A to je v prodeji pouze v Japonsku. Takové číslo asi nečekal nikdo, ale příznivé hodnocení recenzentů ve Famitsu magazínu (36/40 - 10,9,8,9) a masivní propagace titulu vzala za své. Nezbývá než pogratulovat a doufat, že takto vysoké prodeje budou nadále pokračovat. Teší mě, že značka Final Fantasy stále platí v Japonsku za kvalitní a že jí neopouští zájem fanoušků, čehož se trochu bojím s jejich současnou strategií (co nejvíce spin-off sérií a titulů pro všechny možné platformy).
» FF Agito XIII: trailer do tretice :)
Datum: 17.12.2008, Autor: Tidus, Zhlédnutí: 2657
Sekce: Final Fantasy Type-0
Tak a aby bola Fabula Nova Crystallis, čo sa trailerov týka kompletná, pridávam posledný kúsok, ktorý už síce svetlo sveta zhliadol skôr, ale k nám vybublal až v posledných dňoch :) Na konci traileru je síce "on Mobile", ako sa ešte na Jump Feste 2008 (2007), kde sa trailer premietal, predpokladalo. No fakt, že hra vyjde na PSP by sa snáď už meniť nemal ;)

» FF XIII: Nový trailer!
Datum: 14.12.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2855
Sekce: Final Fantasy XIII
Tak jak jsem sliboval v minulé novince se stalo - na internet se dostal i druhý trailer - a to na Final Fantasy XIII. Tedy nástupce FF XII. Hra vypadá skvostně. Můžete vidět jak hi-tech města, tak i divokou přírodu, spoustu zvláštních tvorů, summony, hlavní postavy a zřejmě i hlavní zápornou postavu hry - ženu s velice dlouhými blonďatými vlasy. Trailer naleznete na konci této novinky, jako obvykle :) Let us know if u like it!

» Nový trailer ve velké kvalitě!
Datum: 14.12.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 2978
Sekce: Final Fantasy XV
Na internet se dostalo nové video (trailer) z Final Fantasy Versus XIII. Tato hra je plánována pouze pro PS3. Trailer je velice dlouhý, ale skládá se pouze ze záběrů z FMV sekvencí. Tedy až na samotný závěr, kdy je myslím pár sekund ze skutečného enginu hry. Nebudu to protahovat, pod novinkou si můžete trailer prohlédnout. Nezapomeňte okomentovat! Chceme vědět, co si o novém videu myslíte :) V nejbližší době by se mělo objevit i nové video z FF XIII, proto čekejte v nejbližší době i to.

» Final Fantasy: Dissidia - funny video
Datum: 06.12.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 1655
Sekce: Dissidia: Final Fantasy
Dissidia: Final Fantasy se již blíží do japonských obchodů, neboť datum vydání je již 18.12.2008. Pro propagaci hry vyšla řada nápojů, která má příhodný název "Potion". Na plechovce s tímto nápojem jsou zobrazeny postavy ze všech Final Fantasy, které se právě v této hře objeví. Na video se můžete podívat na konci této novinky. Spolu s touto (na konci) vtipnou reklamou se objevila novinka v podobě nové hratelné postavy - a tou je Shantotto z Final Fantasy XI. Na pár obrázků s touto postavou se můžete podívat pod videem.Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
» FF Dissidia: nové info + obrázky
Datum: 15.11.2008, Autor: XLightning, Zhlédnutí: 1481
Sekce: Dissidia: Final Fantasy
Po dlouhé době sem přidám novinky ohledně Dissidia: Final Fantasy. Tak za prvé byly zveřejněny scany, na kterých jsou vidět záběry ze hry a nové postavy - Kefka a Terra/Tina z Final Fantasy VI a Cloud a Sephiroth z Final Fantasy VII. Za druhé - video z Tokyo Game Show, ve kterém máme možnost vidět způsob boje, grafiku apod. Tak to bylo tak něco málo informací a dále už zmíněné obrázky a trailer:

Scany:


Obrázky:


Zde už je trailer z TGS:

» FF XII: 4 nové sekce
Datum: 09.11.2008, Autor: Chocobo, Zhlédnutí: 3458
Sekce: Final Fantasy XII
Po delší době se web dočkal rozšíření obsahu. Tentokrát došlo k velikému updatu sekce Final Fantasy XII. Tomkiss napsal skvělou recenzi, popis hlavních i vedeljších postav a popis soudců, kteří v příběhu hry hrají důležitou roli. Tímto mu chci moc poděkovat, že webu poskytl své texty, které jsem lehce upravil (gramaticky, stylisticky, občas i obsahově) a přidal do textů obrázky, aby se bylo i na co dívat. Díky!

Souhrn nových sekcí Final Fantasy XII:

+ Recenze hry
+ Popis hlavních postav
+ Popis vedlejších postav
+ Soudci (Judges)
Final Fantasy Bonusweb (c) 2002-2017
Webmaster: Chocobo, Tým FFB: Thr, Leon, Yuna, R-e-n.